Ev / Haberler / Fortnite 30 Milyon Oyuncuyu Aştı Ve Bunu Yeni 50v50 Oyun Modu İle Kutluyor!

Fortnite 30 Milyon Oyuncuyu Aştı Ve Bunu Yeni 50v50 Oyun Modu İle Kutluyor!

Valorant names

Playerunknown’s Battlegrounds’a benzerliği ile ön planda olan olan Fortnite, 30 milyon oyuncu sayısına ulaştı. Epic Games bu büyük başarıyı yeni 50v50 oyun modu ile kutluyor. Detaylar haberimizde!

Fortnite‘ın yapımcısı Epic Games, 30 milyon oyuncu şerefine 50’ye karşı 50 oynanacak yeni bir oyun modunu duyurdu. Mod ile ilgili yayınlanan videoda oyunun building mekaniklerinin daha sık ve farklı şekillerde kullanılabileceği gözüküyor. Yeni modda takım oyunu da farklı mekanikler taşıyacağa benziyor. Elli kişilik takımlarda da herkes bam güm birbirine girişmez artık diye düşünüyorum.

Fortnite 50v50 Modu Sürekli Mi?

Maalesef çok zevkli gözüken bu mod sadece geçici bir süreliğine oynanabilir olacak. Fortnite‘ın 50v50 modu 17 Aralık 2017 itibari ile kaldırılacak. Bu durum League Of Legends‘taki oyun modları sistemi gibi olur ise; yani birkaç farklı mod farklı zamanlarda değişmeli şekilde oynanmaya açılacak şekilde düzenlenirse cidden hoş olabilir. Fakat bu kadar kısa bir süre için gelip geçecek ve sonrasında sıklıkla yeni oyun modları gelmeyecek ise oyun moduna çok da alışmamak gerek. Şunu da unutmamak gerekiyor ki aslında Fortnite diye bahsettiğimiz oyun da Battle Royale modu.

Sizce 50v50 modu tamamen karmaşanın hakim olduğu saçma bir mod mu olur? Yoksa takım oyunu ve building mekanikleri ile cidden zevkli bir hal alır mı? Facebook grubumuzda ve yorumlarda fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Diğer sosyal medya hesaplarımızı da takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

Hakkında Sizden Gelenler

Bir Yorum

  1. Dursun akıncı

    Ben bi el attım çok berbat herşey karışıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.