Ev / Haberler / Fortnite 8. Sezon Teması Belli Oldu!

Fortnite 8. Sezon Teması Belli Oldu!

Poster gg

Son zamanlarda tahtını Apex Legends’a kaptırması ile adı anılan popüler Battle Royale oyunu Fortnite 8. Sezon temasını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Battle Royale türünün yaygınlaşmasında büyük katkıları olan ve hala milyonlarca oyuncu tarafından sevilerek oynanan Fortnite 8. Sezonu için Season Pass’i geçtiğimiz günlerde ücretsiz sahip olunabilir hale getirmişti. Bu hamlenin ardından Epic Games cephesinden yeni sezona dair bir haber daha geldi.
fortnite 8. sezon
Fortnite resmi Twitter hesabından paylaştığı görsel ile yeni sezonda ana temanın korsanlar olacağının ilk sinyallerini verdi. Korsan kancasının net bir şekilde göründüğü bu fotoğrafın yanı sıra Epic Games haritada bolca hazine sandığı olacağını ve bunların X ile belirtileceğini de söylüyor. Ayrıca belirtilenlere göre yeni sezonda ‘’kayıp hazinelerin’’ peşinden de koşacağız.

Yeni sezonun başlama tarihi olan 28 Şubat’a kadar daha ne gibi bilgi ve ipuçları göreceğimiz tartışılır ancak şimdilik paylaşılan bilgiler bile halihazırda çoğu oyuncuyu oyuna karşı yeniden meraklandırmış durumda.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.