Ev / Haberler / Fortnite’a Ücretsiz Battle Royale Modu Geliyor!
Poster gg
fortnite
Fortnite Battle Royal Modu

Fortnite’a Ücretsiz Battle Royale Modu Geliyor!

Şirin mi şirin grafikleriyle bize Overwatch ve TF2 tarzı oyunları andıran Epic Games ürünü Fortnite’a, son zamanları kasıp kavuran Battle Royale modu geliyor! Üstelik oyuna sahip olanlar bu moda erişmek için para vermeyecek.

fortnite
Fortnite Battle Royale Modu

H1Z1 ile ünlenip PUBG ile zirveye ulaşan Battle Royale modasına Epic Games de uydu. Sevilen iki oyunun grafiklerini ve oyun modlarını birleştirerek, ortaya güzel bir şey çıkardılar. Böylece Overwatch tarzı oyunların sevenleri Battle Royale moduna, PUBG oyuncuları ise TF2, Overwatch gibi oyunlara aşina olacak. Yeni oyun modu, oyuna 26 Eylül tarihinde eklenecek. Fortnite Battle Royale modunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kendi düşüncelerimi söylemem gerekirse, bu oyun modunun zaten önü açık olan bu oyunu daha da viralleştireceğini düşünüyorum. Oyuna sahip değilseniz buradan sitesine gidebilirsiniz. Hala takip etmiyorsanız Instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın, iyi oyunlar!

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.