Ev / Haberler / Fortnite Android Versiyonundan İlk Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Fortnite Android Versiyonundan İlk Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Poster gg

Battle Royale türündeki en popüler oyunlardan biri olan Fortnite, çapraz platform özelliği sayesinde (PC, PS, XBox, iOs) dikkat çekiyor. Son zamanlarda buna Android’i de eklemeye karar vermişlerdi hatırlarsanız, şimdi de o Android versiyonundan bir oynanış videosu sızdı. İyi okumalar!

Fortnite

Android versiyonunun Play Store’da yayınlanmayacağı açıklanan oyunun APK versiyonu geçenlerde piyasaya düşmüştü fakat sadece henüz satışta olmayan Galaxy Note 9 ve Galaxy Tab S4 cihazlarından açılıyordu, yani oynamanın herhangi bir yolu yoktu. Fakat xdadevelopers adlı bir mobil geliştirici platformu, Galaxy S9 Plus‘a oyunu yükleyip bir oynanış videosu çekmeyi başardı. Nasıl yaptıkları hakkında bir fikrimiz yok fakat bizi ilgilendiren kısım da o değil zaten, lafı fazla uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakalım o zaman.

Kesin olmamakla beraber oyunun Android versiyonunun erişime açılmasının Note 9’un çıkışıyla birlikte olması bekleniyor. Oyun dünyasındaki gelişmelerden haberdar kalmak için sitemizi takipte kalmayı unutmayın, iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.