Ev / Haberler / Fortnite Endgame Etkinliği Başladı!

Fortnite Endgame Etkinliği Başladı!

Poster gg

Marvel sinematik evrenini kökünden etkileyecek olan Avengers: Endgame’in vizyona girmesi ile Fortnite Endgame etkinliği de oyunculara sunuldu. Detaylar haberimizde.

Daha önce Fortnite’ın resmi Twitter hesabı üzerinden duyurusu yapılan etkinlik içerisinde bulunduğumuz gün itibariyle başladı. Oyuna gelen 8.50 güncellemesi ile kullanıcılara sınırlı bir süre için sunulan mod bir hayli eğlenceli.

Fortnite Endgame modunda oyuncular iki takım halinde mücadele ediyorlar. Bu oyun modu en basit tanımı ile sonsuzluk taşlarını ele geçirmek ve onları korumak isteyen iki grup arasında geçen mücadele hakkında. Sonsuzluk taşlarını koruyan ekipte yer aldığınız takdirde Avengers üyelerini canlandırdığımız oyun modunda, Thanos’un takımında olursanız Chitauri ordusunun bir askeri oluyorsunuz.
fortnite endgame

Chitauri ordusunda yer alan oyunculardan sonsuzluk taşlarından herhangi birini ilk ele geçiren oyuna Thanos olarak devam ediyor. Thanos karakterinin bu moddaki özellikleri geçtiğimiz etkinliktekine oldukça benzer. Chitauri ordusunun ele geçirdiği her sonsuzluk taşı için Thanos yeni güçler ve güçlendirmeler elde ediyor. Örneğin zaman taşı ele geçirildiğinde Thanos’un vuruş hasarı üç kat artarken zihin taşı ele geçirildiğinde zıplama yüksekliği iki katına çıkıyor.

fortnite endgame

Sınırlı bir süre için aktif olacak bu eğlenceli modu en kısa sürede denemenizi öneriyoruz. Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.