Ev / Haberler / Fortnite Endgame Etkinliği İle Geliyor!

Fortnite Endgame Etkinliği İle Geliyor!

Poster gg

Epic Games cephesinden hem oyuncuları hem de Avengers sevenleri mutlu edecek haberler var. Daha önce de Marvel ile iş birliğine giderek oyuna Thanos karakterini eklemiş olan Epic Games bu kez de farklı bir sürpriz ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Detaylara birlikte göz atalım.

25 Nisan tarihinde vizyona girecek olan ve Marvel sinematik evreninin kaderini belirleyecek olan Avengers: Endgame için beklentiler bir hayli yüksek. Epic Games de merakla beklenen filmin vizyon tarihi yaklaşırken yepyeni bir etkinliği resmi hesapları üzerinden duyurdu. FortniteXAvengers etiketi taşıyan bir fotoğraf ile duyurulan etkinlik ile Endgame filmi karakterlerinden birkaçı Fortnite’a konuk olabilir.

Henüz ne Marvel ne de Epic Games cephesinden başka bir açıklama gelmemiş olsa da Fortnite’ın Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görselden ipuçları elde etmek mümkün. Görselde elinde Captain America’nın kalkanını tutan bir karakter görüyoruz. Bu da akıllara Thanos’un Fortnite evrenine dahil olduğu etkinliği getiriyor. Kim bilir, belki geçtiğimiz etkinlikte Thanos’un eldivenini ele geçirip oyun alanında terör estirdiğimiz gibi bu etkinlikte de Captain America rolünü üstleneceğizdir? Belki de şirketin aklında daha başka planlar vardır. Her şartta bu etkinlik ile alakalı daha çok bilgi almak için filmin vizyona gireceği 25 Nisan gününü bekleyeceğiz gibi duruyor.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.