Ev / Haberler / Fortnite Google Play Store’da Yer Almayacak!

Fortnite Google Play Store’da Yer Almayacak!

Google Play Store ve Fortnite husumeti bir süredir konuşulan konular arasında yer alıyordu zaten bildiğiniz üzere. Fortnite’ın farklı yollarla indirilmeye açılacağı artık kesinleşti.

Fortnite ile Epic Games büyük bir doruk noktasında. Peki bu alınan karar oyunun geleceğini nasıl etkileyecek? Biz de merak ediyoruz doğrusu. Acaba oyuncular sevdikleri oyunun peşinden gidip, onu oynayabilmek için daha farklı olan yollara bulaşacaklar mı? Yoksa erinip bir kenara mı bırakacaklar?

Bu arada Epic Games tarafından dağıtılan, oyunu kaldıracak telefonlar listemizi okumadıysanız linkini bıraktık bile. Bakın bakalım, telefon modeliniz liste dahilinde bulunuyor mu?

Fortnite ile ilgili alınan kararda Google’ın Play Store’da uygulamakta olduğu %30’luk satış komisyonu etkili olmuş gibi gözüküyor. Oyun her ne kadar ücretsiz de olsa, uygulama içi satışlar ile kazanç sağlamayı hedeflediklerini söylemek zor olmaz.

Ayrıca bildiğiniz üzere Android konusunda Epic Games ile Samsung’un arası bayağı iyi ve Samsung’un da bir uygulama indirme platformu mevcut. Bundan dolayı da oyunun o platformda yayınlanması da beklenen yollar arasında diyebiliriz.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Space Soldiers Dağıldı!

Space Soldiers takımı oyuncuları İsmailcan ‘’XANTARES’’ Dörtkardeş ve Buğra ‘’CALYX’’ Arkın bugün açıkladıkları karar ile …

Bir Yorum

  1. XxUGANDANWARRIOR69

    VI VON ZULUL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir