Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Fortnite Hacivat Kostümü Çıkartmaya Hazırlanıyor
Poster gg

Fortnite Hacivat Kostümü Çıkartmaya Hazırlanıyor

Popüler Battle Royale oyunlarından olan Fortnite bizlere hiç de yabancı olmayan bir kostüm çıkartma hazırlığında. Son haberlere göre popüler oyuna eklenecek olan kostüm Türk oyuncuların yakından tanıyacağı bir karakterin kostümü. Detaylar haberimizde.

Fortnite Hacivat İle Şenlenecek!

Fortnite oyun içerisinde barındırdığı birbirinden renkli ve eğlenceli kostümler ile Battle Royale tarzına yeni bir soluk getiren yegane oyunlardan. Battle Royale türünün o ciddi havasından büyük ölçüde bu kostümler sayesinde sıyrılmayı başaran oyuna yeni eklenecek kostüm bizlerin oldukça yakından tanıdığı Hacivat karakteri olacak. Ülkemizde de oldukça fazla sayıda oyuncusu bulunan oyunun böyle bir hamle ile karşımıza çıkması biz Türk oyuncuları da oldukça sevindirdi.
fortnite hacivat

Bambaşka kültürlerden de birçok kostüm barındıran oyun Hacivat karakterini de oyuna ekleyerek bu yelpazeyi iyice genişletiyor. Ülkemiz kültürünün önemli kültürel karakterlerinden olan Hacivat’ın ünü böylelikle dünya sınırlarını bir kez daha aşarak milyonlarca oyuncuya ulaşmış olacak. Türk karakterlerin pek de fazla olmadığı oyun dünyasında Fortnite gibi önemli bir oyundan böyle bir hamle görmek bizler adına oldukça sevindirici.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.