Ev / Haberler / Fortnite’ın En Nadir Kostümü Geri Döndü

Fortnite’ın En Nadir Kostümü Geri Döndü

Poster gg

Şu sıralar en revaçta olan oyunlardan biri bildiğiniz gibi Fortnite. Sürekli büyüyen oyuncu kitlesi ile birlikte oyun içindeki öğelerin satın alınması da gittikçe artıyor. Bu konuda iyi bir yol haritası izleyen Epic Games dükkana gelen yeni öğeleri de güzel bir şekilde seçiyor. En son dükkan güncellemesinde ise Fortnite’ın En Nadir Kostümü geri döndü.

Power Chord” isimli skin bundan önce sadece bir kere dükkana geldi ve bu ünvana sahip tek skin. Aslında bu ünvanı “Red Knight” skini ile paylaşıyordu fakat geçtiğimiz haftalarda dükkana geldiği için bu özelliğini kaybetmişti. Bu sayede Power Chord en nadir skin olma özelliğine erişmişti.

Volume 11” adlı setin tamamı bir adet “Power Chord” kostüm, bir adet “Anarchy Axe” kazma ve bir adet “Rock Out” adlı emote’u içeriyor. Kazma ve emote’a sahip olmak için 800’er V-Papel‘i gözden çıkarmanız gerekecek. Eğer kostümü istiyorsanız 2000 V-Papel‘e elveda demelisiniz.

Eğer yeterli V-Papel’iniz varsa Fortnite’ın En Nadir Kostümü olan “Power Chord”a bugün sahip olabilirsiniz. Gerçi bugün ikinci kez dükkana girişini yaptığından dolayı nadirliği biraz daha azalacaktır fakat hala en nadir kostümlerden biri olma özelliğini koruyacaktır.

Önümüzdeki hafta Fortnite Sezon 5’in son haftası. Haftalık görevlerinizi bitirip ödüllerinizi toplamayı unutmayın çünkü bu son şansınız. Bizi Facebook‘dan takip edebilirsiniz. İyi Oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.