Ev / Haberler / Fortnite’ta Füze Etkinliği Gerçekleşti

Fortnite’ta Füze Etkinliği Gerçekleşti

Poster gg

Geçtiğimiz günlerde Fortnite’daki füze tehdidi ile ilgili bir yazı paylaşmıştık. Bahsettiğimiz füze ile ilgili büyük bir görsel etkinlik gerçekleşti.

24 saat önceden oyun içi duyuru ile duyrulan etkinlik 30 Haziran’da Türkiye saati ile 20.30’da gerçekleşti. Bu saatten birkaç dakika önce oyuna giren oyuncular etkinliği seyredebildi. Oyuna girebilen oyuncular öncelikle roketin bulunduğu “Evil Base” dağına indiler. Çoğu oyuncu barışçıl bir şekilde birbirine saldırmadan etkinliği izlemeyi tercih ederken, bir oyuncu ise 48 leş ile tekli oyun leş rekorunu kırmayı başardı.

Ateşlenen roket önce oyuncuların merdiven kurarak ulaşamayacağı kadar yükseklere çıktı. Sonrasında roketten ayrılan bir parça Anarşik Arazi’ye düştü. Ardından yukarıdaki roket hızla geri inmeye başladı. İnerken kırmızı lazerlerle Eğik Evler’i hedef olarak belirleyen roket tam çarpmadan önce süpersonik bir patlama ile kayboldu. Sonra ise haritada dolaşmaya başlayan roket en sonunda atmosfere çarparak gökyüzünde büyük bir deliğe sebep oldu. Şuanda oyuna girerseniz gökyüzünde bu yarığı görebilirsiniz.

4. Sezon’un bitmesine çok az kalmışken böyle bir etkinlik bir sonraki sezonun konusu hakkında bazı ipuçları veriyor. Bazı oyuncular uzaylı teması beklerken bazıları ise kahraman temasının devam edeceğini savunuyor. Kesin olarak ise 5. Sezon başladığında öğrenebileceğiz.

Sizce bu roket etkinliği ne ifade ediyor? Aşağıdan etkinliği izleyebilir, görüşlerinizi Facebook grubumuzdan bizlerle paylaşabilirsiniz. İyi oyunlar!

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.