Ev / Genel / Friday The 13th Yeni Oyun Modu Duyuruldu
Valorant names

Friday The 13th Yeni Oyun Modu Duyuruldu

Friday The 13th 2017 yılı içerisinde çıkan korku oyunları arasında en başarılı olarak kabul ediliyor. Malum, Cadılar Bayramı korku oyunlarının en rağbet gördüğü zaman ve Friday The 13th hesabından yayınlanan yeni video yeni gelecek oyun modunu bize tanıtıyor.

Yeni oyun modunun adı “Paranoia” ve oyuna sahip tüm kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Çıkış tarihi hakkında kesin bir açıklama şimdilik yok. Fakat ücretsiz güncellemenin Cadılar Bayramı tarihleri yakınında gerçekleşmesi bekleniyor. Twitter hesabından #whoisfiVe hashtagiyle yapılan gönderi ve fragman hakkında şimdiden pek çok teori ortaya atıldı.

Fragmanda 7 tane beyaz, 1 tane de mavi nokta var. Acaba bu mavi nokta gizli katilimiz olabilir mi?

Ortaya atılan teoriye göre fragman ve #whoisfiVe hashtag’i 13.Cuma film serisinin 5.filmine yapılan bir gönderi. 5. filmin sonunda katilin Jason değil onun bir taklitçisi olduğunu öğreniyorduk. Bu bilgilere göre oyuncular bu oyun modundan katilin kamp yapan öğrencilerden biri olacağını ve birini öldürene kadar gizli olacağını düşünüyorlar. Eğer oyun modu gerçekten böyle olursa çok zevkli bir oyun deneyimi oyuncuları bekliyor olacak. Belki de oyun modu adını oyuncuların kimin katil olduğunu bilmemesinden kaynaklanan paranoya duygusundan alıyor olabilir.

Tüyleri diken diken eden bir fragman olmuş yeni güncellemenin fragmanı.

Friday The 13th şuan Steam’de %50 indirimle 29,50 TL fiyatıyla satışta. Eğer oyunu almak isterseniz buradan steam sayfasına ulaşabilir, aşağıdan ise yeni oyun modunun fragmanını izleyebilirsiniz.

Hakkında Kayra Tokgöz

Doğduğundan beri elinden bilgisayarı bırakamış bir insan evladı. Bırakmaya da çok niyeti yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.