Ev / Haberler / G2A.com Nedir?
Valorant names

G2A.com Nedir?

G2A.com Nedir?

Dünya üzerinde e-ticaret ile uğraşan onlarca büyük site var. Bildiğiniz üzere bu siteler güvenilirliklerine göre, fiyat aralıklarına göre bir sıralamaya giriyorlar. Mesela bilinen en büyük sitelerden örnek verecek olursak, Amazon, Aliexpress, Ebay bunlardan sayılabilir. Ülkemizde ise Hepsiburada, Gittigidiyor gibi büyük siteler mevcut. Fakat bu siteleri birbirinden ayıran yegane unsur kendi ürünlerini satıp satmamalarıdır. Neyse ki bu konuda gösterecek örnekler ülkemizde mevcut. Hepsiburada diğer marketlere ve satıcılara da izin verse bile genelde ürünleri kendisi satar ve ürünler kendi deposundadır, yani satıcı genelde Hepsiburada.com’dur. Fakat gittigidiyor kendi ürünlerini satmaz, diğer insanlar ürünlerini orada satar ve GittiGidiyor bu satışlardan aldığı komisyonlar ile ilerleyişini sürdürür. Dünya da ise Aliexpress, Ebay gibi siteler yine pazar alanını oluştururken, Banggood sitesi kendi ürünlerini satışa çıkarır.

g2a nedir  G2A en çok bunun üzerinde duruyor, bu sitede sadece pazar alanı ve satımını yaptıkları şeyler dijital şeyler tamamen ve güvenlik konusunda verdikleri destekler ile komisyon sağlıyorlar ve Dünya’da ki en büyük dijital pazar alanı diyebiliriz bu site için. Yine örneklerle anlatacak olursak, Steam kendi oyunlarını da satar, satışları yine kendisi yapar herkese, bir pazar alanı oluşturmaz yani. Fakat elinizdeki fazladan CS GO kodlarınızı, itemlerinizi, virüs programlarınınızın anahtarlarını G2A.com’da satmanız mümkün.

Eğer bir oyun alacaksınız ve oyun indirimde değilse genelde G2A daha ucuz oluyor bu yüzden buraya tıklayıp siteyi ve piyasa durumunu inceleyebilir, itemlerinizi, kodlarınızı burada satıp paraya çevirebilirsiniz. Bu arada şirketin çalışanlarından birisi Twitch takipçilerinin yakından tanıdığı Jahrein’dir.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.