Ev / Haberler / Galaxy Note 7 Patladı Araç Kül Oluyordu !
Poster gg

Galaxy Note 7 Patladı Araç Kül Oluyordu !

Galaxy Note 7 Patladı Araç Kül Oluyordu !

Batarya sorunu olan galaxy note 7’lerin bu sebepten dolayı aşırı ısınıp yandıklarını hatta patladıkları haberlerini daha önce görmüş ve okumuştuk. Fakat bu sefer olan sadece telefona olmadı.

note 7 patladı

Amerika’nın Florida eyaletinde gerçekleşen olayda telefonunu arabasında sarj eden Nathan Dornacher büyük bir şaşkınlık içinde arabasının yanışını izledi. Arabasında ki mobilya eşyalarını evine taşıyan Nathan telefonunu sarja takılı bırakmıştı. İşte ne olduysa buradan sonra oldu batarya sorununun artık aşikar olduğu galaxy note 7 patlayarak aracın yanmasına sebep oldu. Yanan araca itfaiyenin müdahalesi yeterli olmadı ve araç kullanılamaz hale geldi.

galaxy note 7 patladı

Donanımsal özellikleri ve tasarımından dolayı tanıtıldığı ilk günden bu yana ilgi odağı olan galaxy note 7 samsung yöneticilerini oldukça mutlu ediyordu. Ancak yaşanan bu ve benzeri olaylardan dolayı samsung yetkilileri tüm galaxy note 7’leri toplatma kararı aldı. Amerika’daki yaşanan olaydan da haberdar olduklarını belirten samsung yetkilileri gerekli incelemenin yapılacağını söyledi.

 

Hakkında Murat Olcay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.