Ev / Haberler / Game of Thrones 8.Sezon Fragmanı Yayınlandı
Poster gg

Game of Thrones 8.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Dünya’nın her yerinden milyonlarca takipçisi olan Game of Thrones 8.sezonuyla son hız önümüze sunulurken 8.sezon 1.bölüm 14 Nisan’da yayınlanacağını da şöyle güzel bir fragmanla öğrenmiş olduk.

Game of Thrones 8. Sezon

Diziyi yakından takip edenlerin de bildiği üzere son sezon olacak 8.sezonda bir çok ölüm, savaş ve taht oyunları bizi bekliyor. Ancak diğer sezonlardan farklı olarak daha az bölüm içerip bölümlerin uzunluğu arttırılacak. Aslında aynı şey gibi ama insan tek oturuşta tüm diziyi bitirince huzursuz oluyor değil mi?

game of thrones 8.sezon fragman

Spoiler vermeden söyleyebilir mi, yayınlanan fragmanda tüm bu büyük olayların kuzeyde geçeceğini anlayabiliyorsunuz. Ayrıca herkesin yüzünün düştüğünü koşuşturup vay anam vay babam yapığını görebilirsiniz. Eğer izlemediyseniz aşağıdan diziyi / fragmanı izleyip sonraki paragrafı öyle okuyun derim.

Hop spoiler ! Ben şahsen 5 Kralın Savaşı gibi entrika, sırttan bıçaklama, büyük şoklar ve koca 7 krallığın yönetimini değiştiren kapışmalara bayıldığım için bu benim için “Meh” bir fragman bu. Ancak Jon Snow ve Targaryen fanlarının sevineceği haber: Evet “Winter is here” Jon ve Danny ejderhaları da alıp Night King ile kapışacaklar. Peki ama King’s Landing? Azor Ahai? King slayer? Stark ailesi? Iron Throne?  Sonuç ne olursa olsun oyuncuların verdiği tepkilere bakılacak olursa bu sezon muhteşem bir kapanış olacak gibi duruyor. Şuraya fragmanı da aşağıya bıraktım doya doya izleyin teorileri de yapıştırın yorumlara 🙂

Sonuç olarak bizi yine çok güzel bir deneyim bekliyor anlaşılan. Ancak söylemek isterim ki ben 2 yıl aradan sonra pek bir şey hatırlamıyorum. Bu dizinin bize tekrar tekrar kendini izletmek zorunda bırakması hem büyük bir aldatmaca hem de kocaman bir ticari zekanın işaretçisi… Unutmadan 14 Nisan’da yeni sezonun ilk bölümü yayınlanacak onu da söylemiş olalım. Bakalım bu sezon bizi nasıl olaylar, ters köşeler, epik savaşlar ve büyük aşklar bekliyor.

Şöyle güzelinden teorili yorumlara öyle bir açım ki şuan gönderin gençler! Ha bir de bizi Instagram ve Twitter‘dan takip edip bir önceki Game of Thrones yazımızı da okursanız şöyle zevkten dört köşe oluruz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.