Ev / Tanıtım Yazıları / GamePazarı ile Steam Random Key Satın Al
Poster gg
Steam cüzdan oluşturma

GamePazarı ile Steam Random Key Satın Al

Steam Random Key ile şans yardımıyla eğlencesine kavuşmayı hedefleyen oyuncular GamePazarı kullanıyor. Oyuncuların tek adresi olmayı amaçlayan sitede bronz, gold, platinium ve diamond Random Key satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Oyun ve eğlence sektöründe birçok site alım/satım işi yapmakta ve oyunculara hizmet vermekte. Fakat birçoğunun, diğerinden farkı yok maalesef. GamePazarı ise oyunculara da sektöre de Dünya klasmanında bir fark katıyor ve 2. el alım/satımını genele yayarak fiyatları ucuzlatmayı amaçlıyor. Çünkü gerek ülkemizde, gerekse Dünya’da oyun geliştiricilerinin maliyeti arttıkça ve oyun firmaları kazanç sağlayabildiklerini anladıkça oyun fiyatları yükselmeye devam etti ve bu durum oyuncuları rahatsız etti.

Steam Random Key Satın Al, peki neden?

Çünkü bazen şansa bırakmak güzeldir. Dolayısıyla gel sen de Steam random key satın al. Oynayabilecek bir şeyler bulamadığında ya da ufak ve ucuz heyecanlar yaratmak istediğinde kolayca yapabileceğin bu işlem zevkine zevk katmaya da yarıyor.

steam random key

Özellikle bunu ufak bir heyecan olarak yaşamak isteyen arkadaşlar ufak meblağlara güçlü oyunlar alarak kazanç sağlayabilir ve steam cüzdan oluşturma konusunda buradan kendilerine fayda sağlayabilirler. Bunun yanı sıra bir yan hesap açarak orada bu siteden aldıkları ürünleri ve random keyleri aktif edebilir ve hesabı yine bu site üzerinden satarak gerçek paraya dönüştürebilirler. Sanırım birçok oyuncu bunun hayalini kuruyordur. Oyunlar üzerinden, güvenilir bir platformda kazanç sağlamak mı? Daha neler… Fakat artık gerçek.

GamePazarı başka nelere sahip?

Sitede Twitch yayıncılarını da destekleyebiliyorsunuz. Düşünün, ikinci el bir oyununuz var. Site üzerinden satıyor ve kazanç sağlıyorsunuz, sağladığınız kazanç ile de sitenin destekleme butonu ile sevdiğiniz yayıncılara çay, kahve parası bağışlayabiliyorsunuz. Tabii kazandığınız para ile bunu yapıp yapmamak yine sizlerin tercihi.

Sitede kazandığınız paraları banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Başka oyunlar alabilirsiniz ve epin ticareti yapabilirsiniz. Hatta site kendi arşivinde güncel oyun haberlerine de yer vermekte. Kısaca söylemek gerekirse GamePazarı bir oyuncuya arayabileceği her şeyi sunmakta.

Özetle site üzerinden yapabileceğiniz işlemleri sıralamamız gerekirse eğer başlangıç noktamız tabii ki de ucuz oyun alabiliyor olmanız olacaktır. Bunun yanı sıra ikinci el kutulu ve dijital oyunlarınızı site üzerinden satışa çıkartabilir ve para kazanabilirsiniz. Kazandığınız paralarla epin alışverişi yaparken, yeni oyunlar deneyebilir. Random key satın alabilirsiniz. Hatta paranızı isterseniz bankalardaki hesaplarınıza yönlendirebilirsiniz ve Twitch.tv üzerinden takip ettiğiniz ve sevdiğiniz ünlü yayıncılara destekte bulunabilirsiniz. GamePazarı ile oyunlar ve oyunlara dair içerikler artık çok daha erişilebilir

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.