Ev / Haberler / Gamescom 2019’da Yeni Age of Empires İle İlgili Bilgiler Gelebilir!

Gamescom 2019’da Yeni Age of Empires İle İlgili Bilgiler Gelebilir!

Valorant names

Age of Empires’ın attığı tweet hepimizi heyecanlandırdı. Muazzam duyurulardan kasıt acaba Age of Empires 4 ile ilgili detaylı bilgiler olabilir mi? Detaylar haberimizde!

age of empires

Nesilden nesile oynadığımızın oyunun kitlesinin dünya çapında gayet büyük olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu büyük kitleyi heyecanlandıran bir açıklama geldi. Twitter hesabından Gamescom konferansında güzel haberlerin verileceğini duyuran ekip bizleri heyecanlandırdı. Yarın yapılacak konferansta neyden bahsedileceği tam olarak belli olmasa da oyuncular olarak Age of Empires’ın yeni oyunuyla ilgili yeni haberlerin gelmesini umuyoruz.. Oyunla ilgili son açıklama 2017’de Windows’un paylaştığı duyuru videosuydu.

İki sene üzerine Age of Empires, 18 Ağustos 22.00’da attığı tweette Gamescom’daki XBOX yayınında heyecan verici haberler vereceğini belirtti. Neredeyse hepimizin oynadığı efsane strateji oyununun sevmeyeni yok desek abartmış olmayız. Peki oyun acaba dünya çapındaki hayranlarını yarın yapacağı Gamescom konferansında serinin yeni oyunu ile ilgili yeni müjdeler vererek sevindirebilecek mi? Attıkları tweete alttan ulaşabilirsiniz.

“Xbox yayını yarın başlıyor, ki bu da Age of Empires’ın size vereceği muazzam açıklamalar olacağı anlamına geliyor. Lütfen mixer.com/xbox adresinden yayını izlemeye hazır olun ve arkadaşlarınızla discord.gg/ageofempires adresinden kendinizi şimdiden gaza getirin.”

Yayını Türkiye saatiyle bugün (19 Ağustos) 18.00’de izleyebilirsiniz.

Ne açıklanacağı konusunda hala kesin bir bilgimiz olmasa da yazının öncesinde de söylediğimiz gibi Age of Empires IV ile ilgili yeni bilgiler gelmesini tüm kalbimizle umuyoruz. En güncel oyun haberleri için bizi takipte kalın. Hepinize iyi oyunlar!

 

 

Hakkında Efe Eren GENÇ

Trabzon'da doğup büyümüş, oyun merakı babasının internet kafesinde başlamış, aranızdan biri. Boğaziçi Üniversitesi'nde Dilbilim okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.