Ev / Haberler / GameX 2019 Başlıyor!
Valorant names
gamex

GameX 2019 Başlıyor!

Türkiye’nin en büyük oyun fuarlarından olan GameX oyun tutkunlarına kapılarını açmak için gün sayıyor! Detaylar haberimizde.

5 Eylül – 8 Eylül tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan etkinlik için sayılı günler kaldı. Üç gün sürecek etkinlik boyunca oyun tutkunlarını ağırlayacak olan GameX katılımcılara birbirinden farklı deneyimler vadediyor. Uluslararası bir etkinlik olan GameX kapsamında sevdiğiniz ve merak ettiğiniz oyunları deneyebilir, takipçisi olduğunuz yayıncı ve influencerlar ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra etkinlik alanında Cosplay yarışmalarına ve turnuvalara seyirci ya da yarışmacı olarak katılabilir, Indie oyun alanında farklı oyunları deneyebilir ya da oyununuzu sergileyebilir, drone ve robot yarışları ile daha önce tatmadığınız bir heyecan tadabilirsiniz. Ayrıca atölye çalışmaları ile cosplay yapımı ve oyun geliştirme gibi konularda kendinize yepyeni beceriler katabilirsiniz.

Oyun ve eğlence dolu 3 günlük bir deneyim vadeden GameX hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu linke tıklayabilirsiniz. İleride gerçekleşecek etkinliklerden ve daha fazlasından haberdar olmak için ise bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.