Ev / Haberler / Geneshift Adlı Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz oldu!
Valorant names

Geneshift Adlı Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz oldu!

Evet sevgili oyuncular! 2017 yapımı ve Steam’de fiyatı 18TL olan Geneshift kısa süreliğine ücretsiz oldu! İşte oyun hakkında detaylar ve oyunu nasıl elde edebileceğinize dair bilgiler…

Battle Royale  olarak oynadığımız ve kuş bakışı açısıyla baktığımız bir oyun düşünün. İşte karşınızda Geneshift!  Patlayan arabalar, görünmezlik özellikleri, minigunlar, işaret fişekleri bizi bu oyunda karşılayacaklar.  Arkadaşlarınızla taktiksel olarak oynayabileceğiniz, süper güç toplayabileceğiniz ve gizli alanlar inşaat edebiliyoruz bu oyunda. Oyun 19 Aralık saat 21:00’a kadar bedava.  Oyun oynanışıyla hem eski GTA oyunlarını  hem de Hotline Miami oyunlarını andırıyor. Oyun içinde hem tek kişilik hem de çok kişilik modlar mevcut. Oyunu özellikle arkadaşlarınızla oynarken keyifli saatler geçireceğinizin garantisini veriyoruz!

Geneshift Oyununu Nasıl Alabilirim?

Oyunu Steam’den hemen alabilirsiniz. Oyunu yükle butonuna basmanız yeterli. Fakat çabuk olmakta fayda var.  Zaten oyunun boyutu da büyük değil sadece 340 mb. Oyunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz!

Daha çok bu tarz  oyun haberleri için sitemizi ve sosyal medya hesabımızı takip etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.