Ev / Haberler / Geralt Sonunda Monster Hunter: World PC Versiyonuna Geliyor!
Poster gg

Geralt Sonunda Monster Hunter: World PC Versiyonuna Geliyor!

Capcom’ın gün geçtikçe daha da popülerleşen aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter: World, en ünlü yaratık avcılarından biri olan Geralt’ı PC versiyonuna da ekleyecek. En son Soulcalibur VI ile karşımıza çıkmış olan Rivialı Geralt ile Monster Hunter: World x The Witcher 3: Wild Hunt işbirliği aracılığıyla tekrar en iyi bildiği şeyi yapacak, yaratıkların soyunu kurutacağız.

Geralt girdiği bir portal sonucu kendisini orijinal oyunlardaki aktörlerinin seslendirdiği yepyeni replikleriyle birlikte Yeni Dünya‘da bulacak. Gümüş kılıcıyla birlikte her zamanki gibi yaratıkları bir bir keserken The Witcher 3: Wild Hunt‘dan bildiğimiz bazı yaratıklar da karşımıza çıkacak. Bu Monster Hunter/Witcher işbirliğiyle gelecek bir etkinlik ve bir kontratımız olacak. Trouble in the Ancient Forest isimli kontrat The Witcher 3: Wild Hunt‘dan bildiğimiz Death March! zorluğunda olmasıyla birlikte yapacağınız seçimlere göre farklı sonlara sahip olacak. Görevi tamamlamanın kazancı ise büyük; Geralt‘ın meşhur gümüş kılıcından yola çıkılarak yapılmış bir zırh, kılıç ve kalkan setini üretmek için gerekli materyaller ve Witcher temalı diğer birçok eşya.

Bu yeni görevi alabilmeniz için Avcı aşamanızın en az 16 olması gerekiyor, bunun için de oyunun hikayesini tamamlamış olmalısınız. Ama merak etmeyin, oyundaki birçok etkinliğin aksine bu Witcher kontratı oyun içinde kalıcı olacak. Bu tür etkinliklerin genelde iki kısmı olduğu gibi aynı şey Witcher etkinliği için de geçerli. 9 Mayıs‘ta başlayacak olan ilk kısımda, yaklaşık 8 gün sürecek bir etkinlik zaman limiti olacak. Ardından 17 Mayıs‘ta başlayacak ikinci kısımda yine The Witcher 3: Wild Hunt‘dan aşina olduğumuz bir Ancient Leshen için multiplayer bir avlama etkinliği yapılacak. Bu etkinlik ise Avcı aşamanızın en az 50 olmasını gerektirecek.

Oyun hakkındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Dilara Yıldırım

6 yaşından beri ailesi sayesinde video oyunlarıyla iç içe büyümüş, şimdi de 17 yaşına gelmiş fakat hala oyun dünyasına olan bağlılığını korumuş, basit hayalleri olan basit bir öğrenciyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.