Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Ghost Recon: Breakpoint İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

Ghost Recon: Breakpoint İçin Yeni Oynanış Videosu Yayınladı

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft tarafından E3’te tanıtılan Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint, E3‘te katılımcılara oynanabilir olarak sunulmuştu. Ancak bu oynanış görüntülerinin sadece Ubisoft‘un bize hazırladığı kadarını görebilmiştik. Yeni yayınlanan gameplay videosuyla oyunda droneların bulunduğunu öğrenmiş olduk. Paylaşılan bilgilere göre Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint iklim geçişlerinin sık ve keskin olduğu bir takım adada geçecek.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Yayınlanan oynanış videosunda düşmanlarla dolu bir binadaki rehineyi kurtarmaya çalışıyorsunuz. Rehineyi kurtarabilmek için engelleri aşmanız, binanın her tarafına yayılmış askerleri öldürmeniz ve en sonunda rehineyi alarak helikopterle kaçmanız gerekiyor. Tek bir görevine bile dolu dolu aksiyon koymuş Ubisoft diyor ve FarCry‘a çok benzetilen Ghost Recon: Breakpoint‘in tekrara düşmemesi ve görevlerin derinliklerini kaybetmemesini umarak oynanış videosunu aşağıya bırakıyorum.

Tom Clancy’s GR: Breakpoint Sistem Gereksinimleri:

Önerilen

  • İşlemci: Intel Core i7-6770 veya AMD Ryzen 7 1700
  • Bellek: 8 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Windows 8.1, Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX970/GTX 1060 veya AMD R9 290X /R9 390/RX480 (4GB VRAM)
  • Disk Alanı: 10 GB

Ghost Recon serisinin yeni oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Breakpoint ile ilgili diğer oyun haberlerimize göz atabilir yazılarımızdan anında haberdar olabilmek için bizi Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

Hakkında Ahmet Taha Koçtaş

Merhaba ben Ahmet Taha Koçtaş, 31.01.2003 tarihinde doğdum. 3 yaşımda ilk defa elime bilgisayar aldım. Hatta o kadar ki okuma yazmayı bilgisayar klavyesinden öğrendim :) Sonic The Hedgehog, Street Fighter, Super Mario Bros, Sims gibi efsane oyunlarla büyüdüm. Şimdilerde Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Square Enix'in yeni Tomb Raider serisi, Witcher 3 gibi oyunlar ile oyun hayatımı devam ettiriyorum. Biricik OyunGG ekibinin en yeni yazarlarından birisi olma onuruna sahibim :)

Buna da bak!

Cyberpunk 2069, Adını Cyberprank 2069 Olarak Değiştirdi

Geçtiğimiz gün çıkış yapan Cyberprank 2069, 18,50 TL’lik fiyatıyla Steam’de satışa sunulmuş durumda. 20 Temmuz’da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir