Ev / Haberler / GİST 2019 Biletleri Satışa Çıktı!
Poster gg

GİST 2019 Biletleri Satışa Çıktı!

Türkiye’de oyunsever kitlenin en ilgi gösterdiği ve ‘Oyun Fuarı’ olmasıyla öne çıkan Gaming İstanbul, 2019 senesi etkinliği için biletlerini satışa çıkarttı!

Geçtiğimiz sene basın davetlisi olarak katıldığımız etkinlikte bu sene birkaç değişiklik mevcut. Bunlar başlıca etkinlik tarihi ve yeri üzerine değişiklikler. Dilerseniz yazının devamında bu değişikliklere öncelik verelim. Bilet fiyatları ve satın alım linkini de yazının sonuna bırakıyoruz.

Etkinlik Yeri/Tarihi Değişti

Maçka’da olmasına alıştığımız etkinlikler, teker teker farklı fuar alanlarına dağılmaya devam ediyor. Öncelikle GameX, rotasını Tüyap’a çevirmişti. Değişiklik sırası da şimdi Gist’te belli ki. Etkinliğin yeni yerine ulaşım gayet çeşitli ve kolay, ufak bir yürüme mesafesi var ama dert etmeye gerek olmayacak kadar az. Yapmanız gereken tek şey bir şekilde Yenikapı’ya ulaşmak, tercihiniz metro ya da marmaray olursa epey yakınında inebiliyorsunuz ve merkezi bir durak zaten. Oradan sonra 300-400 metre sonra etkinlik alanına varabiliyorsunuz. Yeni yer dışarıdan bakınca çok daha geniş duruyor, bakalım hoşumuza gidecek mi? Etkinlik yeri ve adı ise ‘Avrasya Gösteri ve Sergi Merkezi’.

Tarihte de değişiklik var, malumunuz Gist kendini hep Şubat etkinliği olarak gösterdi. Bu sene ucundan azcık Ocak’a da sarkan tarih aralığı etkinliğin genel takviminin 1 hafta geriye kaydığını gösteriyor. Gaming İstanbul 2019, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri aralığında olacak.

Bilet Fiyatları ve Şimdiden Satın Almak

Fiyatlar geçen seneyle aynı, ekonominin kötüye gitmesi, her şeyin fiyatının katlanması gibi durumlar söz konusuyken, fiyatlarda yükseltme yapmayan etkinliği tebrik etmek gerekir. Biletler yine Biletino ile satılıyor, internetten satın almaksa çok daha mantıklı görünüyor.  Fiyatları aşağıya bırakıyoruz. Bilet satın almak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Kapı önü satış fiyatları;

31 Ocak: 25 TL – 1 Şubat: 30 TL – 2 Şubat: 30 TL – 3 Şubat: 25 TL – Kombine Bilet: 100 TL

İnternet satış fiyatları;

31 Ocak: 16.50 TL – 1 Şubat: 22 TL – 2 Şubat: 22 TL – 3 Şubat: 16.50 TL – Kombine Bilet: 66 TL

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.