Ev / Haberler / GoblinCon Başladı!
Valorant names

GoblinCon Başladı!

Bu yıl ilki düzenlenen GoblinCon bizleri şimdiden heyecanlandırmayı başardı. Uniq İstanbul’un ev sahipliği yaptığı etkinliğe dünya çapında tanınmış birçok yıldız katılıyor.

Etkinlikte göreceğimiz en önemli isimlerden biri kuşkusuz Game of Thrones dizisi ile tanıdığımız Gregor “The Mountain” Clegane’i canlandıran Hafþór Júlíus Björnsson olacak. Kendisinin dünya çapında her yıl düzenlenen World’s Strongest Man yarışmasının ikincisi olarak Dünya’nın En Güçlü İkinci Adamı ünvanını elinde tuttuğunu hatırlatalım.

Etkinlikte göreceğimiz diğer yıldız isimlerimiz ise oyun dünyasından. Overwatch ve Heroes of the Storm karakterlerinden Genji’nin ses aktörü olan Gaku Space ve yine aynı oyunlardan Lucio karakterini seslendiren Jonny Cruz etkinlik kapsamında düzenlenecek olan panel ve imza seansları ile sevenleri ile buluşacak. Etkinliğin kapanışını ise ünlü metal müzik grubu Sabaton yapacak.

GoblinCon’un sürprizleri yalnız bunlarla sınırlı değil. Tamamen oyuncuların kullanımına sunulan 100 bilgisayarlık bir ‘’LAN’’ alanı etkinlik alanında mevcut. Üstelik bu alana kendi bilgisayarınızı kurup ödüllü yarışmalara kendi bilgisayarınızın rahatlığında katılabilirsiniz. Dünyaca ünlü cosplay sanatçılarının yer alacağı etkinlikte ödüllü cosplay yarışmaları bizleri bekliyor. Duyurulduğundan beri merakla beklenen ‘’Shadow of War’’ oyununu Türkiye’de ilk olarak bu etkinlikte deneme şansı bulacaksınız. HWA Gaming ve Galakticos Team arasında gerçekleşecek olan Wolfteam Türkiye Kupası görkemli bir finalle bu etkinlikte sahibini bulacak. Bunlar dışında masaüstü oyunlar, rol yapma oyunları ve daha birçok sürpriz etkinlik GoblinCon’da yer alıyor. 29 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kapıları tüm oyunseverlere açık olacak etkinliği kaçırmayın diyoruz. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.