Ev / Haberler / God of War İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu
Poster gg

God of War İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Adını oyun dünyasının efsaneleri arasına yazdırmayı başaran başarılı oyun serisi God of War için çıkış tarihi belli oldu. Buna ek olarak bir çok detay da göze çarpıyor. Bunlara birlikte göz atalım.

Playstation için özel çıkan oyunlar arasında The Last of Us ile birlikte en çok dikkat çeken yapım şüphesiz God of War serisidir. Hayranlar yeni oyunun çıkış tarihinin açıklanmasını dört gözle beklerken heyecanlandıran haber Sony cephesinden geldi. Yayınlanan yeni fragman ile hayranların gönlüne bir nebze de olsa su serpen Sony aynı zamanda bizleri de bir çok soru işareti ile baş başa bıraktı. Sony‘nin serinin Türk hayranları için de bir müjdesi var, God of War Türkçe altyazı desteği ile gelecek!

Sızdırılan eski görüntü ve yapılan haberlerden Kratos’un bu macerada yalnız olmayacağını biliyorduk. Aynı zamanda oyunun kökleri gibi Yunan mitolojisini değil de, İskandinav mitolojisini konu alacağı da bilinen bir gerçekti. Bu fragman ile olayların detaylarını biraz daha görme şansımız oldu. Siz fragmana bir göz atın, detayları aşağıda konuşalım.

Bir Kaç Küçük Değişiklik

Oyunun İskandinav mitolojisi üzerinden ilerleyeceğini söylemiştik. Bu nokta serinin hayranlarının kafasını karıştıran en büyük problemlerden. Bakalım hayranı olduğumuz seri köklerinden koparak İskandinav mitolojisini nasıl işleyecek? Bir diğer merak konusu ise yalnız olmasına alıştığımız Kratos’a yolculuğu boyunca eşlik edecek olan oğlu ile ilgili. Tüm Yunan tanrılarına tek başına kafa tutan karakterimiz yanında bir yoldaş ile, hele ki bu yoldaş oğlu iken nasıl bir yol izleyecek? Ayrıca oyun dünyasının en ikonik kılıçlarından olan Blades of Chaos bu oyunda bize eşlik etmeyecek. Bu gibi soruların cevaplarını oyun piyasaya çıktığında alacağız ancak şimdilik elimizden gelen tek şey oyunun çıkış tarihi olan 20 Nisan’a kadar beklemek.

Fragmanı nasıl buldunuz? Sizce yukarıda bahsettiğimiz değişiklikler seriyi nasıl etkileyecek? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.