Ev / Haberler / Oyun Haberleri / 10.Yılında GoG.com Hediye Oyununu Biz Seçiyoruz!
Valorant names

10.Yılında GoG.com Hediye Oyununu Biz Seçiyoruz!

GoG.com Hediye Edeceği Oyun İçin Bizim Oylarımızı Bekliyor

Evet, 10 yıl oldu. Sonsuza kadar sürecek arkadaşlıklarla dolu 10 yıl, hayat dolu oyuncu topluluğuyla geçen 10 yıl. En önemlisi ise sınırsız, DRM’siz keyfi ile geçen bir 10 yıl.

Hadi gelin, geriye dönüp şöyle bir bakmak ve arkadaşlarımızın hikayelerinin tadını çıkarmak için bu anı işaretleyelim. Ha, bu arada; hakkında sohbet edeceğimiz bir yıl dönümü hediyeniz var!”

Good Old Games ismiyle 1994 yılında Polonya’da kurulan şirket, 2008 yılında bir kilometre taşı ediniyor ve GoG.com ismiyle hayatına devam ediyor. Oyunları uygun bir fiyattan sunan GoG.com(ne kadar biz yararlanamasak da) zaman zaman bazı oyunları ücretsiz hale getiriyor ve biz oyuncuları mutlu ediyordu. 10.yılında da bizi bir kez daha sevindirmek isteyen GoG.com hediye oyunu bizim seçmemize izin veriyor.

Hangi Oyunlar Ücretsiz?

Eğer GoG.com hediye oyunu için oy vermek istiyorsanız bir üyeliğe ihtiyacınız var. Üye olmak için site adresine giderek bir üyelik edinebilir ve Shadow Warrior 2, Firewatch ve SUPERHOT üçlüsünden istediğinize oy verebilirsiniz. En çok oyu alan oyun ücretsiz olacak ve kütüphanelerimize eklemek için bize 48 saatlik bir süre tanınacak.

 

Shooter, FPP, Sci-fi etiketleri ile akıcı bir oynanış sunan Shadow Warrior 2, alışılmadık vuruş yöntemleriyle; bambaşka bir FPS deneyimi veren SUPERHOT, gizemli hikayesiyle bir yangın bekçisini canlandırdığımız Firewatch arasından seçiminizi yapmak için bu adrese gidebilirsiniz.

 

Hakkında Kerem Doğan Karakoç

Edebiyat, sinema ve oyun dünyası ile ilgilenen genç bir lise öğrencisidir. Oyungg'yi çok seviyor.

Bir Yorum

  1. oyunGoG diye bir yermi varmış vay canına böyle sevindirici haberler bekliyoruz efenm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.