Ev / Haberler / GOG GALAXY 2.0 İle Bütün Hesaplarınız Bir Arada!

GOG GALAXY 2.0 İle Bütün Hesaplarınız Bir Arada!

Poster gg

Farklı oyun platformlarındaki oyunlarınızı tek bir çatı altında toplamayı hedefleyen GOG GALAXY 2.0, hesap değiştirme derdini ortadan kaldırıyor.

Oyun firmaları, artık kendi platformlarını açıp özgür olmaya karar verdi. Bunun en büyük nedeni ise firmaların sadece kazandıkları miktarın çok sığ miktarda pay alması. Bu masraflardan ve kısıtlamalardan kaçmak için firmalar kendi platformlarını oluşturmaya başladı.

Haliyle oyuncular olarak hepsine yetişmek zor. İşte GOG GALAXY 2.0 burada yardımımıza koşuyor. Bu program, Steam, Origin, Uplay, Epic Store gibi oyun mağazalarını kapsıyor. Sadece PC platformu için olan bu program, tüm hesaplarınızı tek bir ekranda görebilme imkanı sunuyor.

Hesaplarınızda yer alan tüm oyunları tek bir sistem altında toplamayı hedefleyen GOG GALAXY 2.0, arayüzüne başarımlarınızı, arkadaşlarınızı, sohbet edebileceğiniz bir alanı da dahil ediyor. Arkadaşlarınızın anlık durumlarını ve başarımlarını da bu sistemden takip edebilmek mümkün.

GOG.com‘un yeni girişimi gerçekten biz oyuncular için çok kullanışlı olacak. İstediğiniz oyunu oynamak için sürekli platform değiştirme derdini ortadan kaldırmayı amaçlayan uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.