Ev / Haberler / GoG’dan 49 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

GoG’dan 49 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Steam’de 49 Liralık bir fiyat etiketine sahip olan ve aldığı iyi yorumlar ile dikkat çeken oyun SOMA kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Yılın sonlarına doğru yaklaştığımız bu günlerde GoG’dan yeni yıl hediyesi gibi bir haber geldi. Steam’de 49 Liraya satılan, şu anki indirim ile birlikte 7 Liraya sahip olabileceğiniz başarılı korku/gerilim oyunu SOMA, GoG üzerinde ücretsiz oldu. SOMA sahip olduğu atmosfer, barındırdığı korku ögeleri ve etkileyici hikayesi ile oyuncular ve eleştirmenlerden tam not alan yapımlardan biri olmuştu. Şahsi olarak da gönül rahatlığı ile önerebileceğim bir yapım olan SOMA gerek barındırdığı felsefi derinlik, gerekse sizi oyunun adeta içinde hissettiren mekan tasarımları ile beğeneceğiniz oyunlardan biri olacaktır.

soma

Nasıl Sahip Olurum?

Oyuna ücretsiz bir biçimde sahip olmak için yapmanız gereken tek şey buraya tıklayarak GoG hesabınıza giriş yapmak. Tabi bir GoG hesabınız yoksa öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekiyor. Ardından ‘’Claim game’’ butonuna tıklayarak oyunu GoG kütüphanenize eklemiş olacaksınız. Hatırlatmakta yarar var, oyunu yalnızca GoG’un kendi uygulaması üzerinden indirebilirsiniz. Tabi acele etmenizde yarar var, oyun yalnızca 2 gün boyunca ücretsiz kalacak. Bu süre içerisinde oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun sonsuza dek sizde kalacak.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.