Ev / Haberler / Oyun Haberleri / GOG’dan 59 TL Değerinde Ücretsiz Oyun
Poster gg

GOG’dan 59 TL Değerinde Ücretsiz Oyun

Bugün yaptığımız haberde GOG.com’un 10. yılı şerefine oyunculara ücretsiz oyun dağıtacağını ve bunun için bir oylama başlattığını duyurmuştuk. Bu oylama sonucunda kazanan oyun Shadow Warrior 2 oldu.

En Sevdiğim Oyun, Ücretsiz Oyun

Steam değeri 59 TL olan Shadow Warriror 2, GOG.com üzerinde ücretsiz olarak oyunculara sunulmuş durumda. FPS türünün güzel örneklerinden olan oyun basından da oldukça iyi eleştiriler almış durumda. Lafı daha fazla uzatmadan oyuna nasıl ücretsiz sahip olabileceğinize geçelim.

shadow warrior 2 ücretsiz

Nasıl Ücretsiz Sahip Olurum?

Yapmanız gereken ilk adım eğer varsa GOG.com hesabınıza giriş yapmak, yoksa da buraya tıklayarak bir tane oluşturmak. Bu adımın ardından bu bağlantıyı kullanarak oyunun mağaza sayfasına gidip ‘’Get It For Free’’ butonuna tıklamanız gerekiyor

Tebrikler, artık oyun sonsuza dek GOG kütüphanenizde bulunacak. Ancak oyunu yükleyebilmek için GOG uygulamasını bilgisayarınıza indirmeniz gerekmekte. Oyun ücretsiz olarak Steam üzerinden kullanıcılara sunulmadığı için oyunu yükleyebilmek için bu uygulamayı mutlaka indirmeniz gerekiyor. Ayrıca yine bu sebepten ötürü oyunu Steam kütüphanenize de ekleyemeyeceğinizi belirtmekte fayda var.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.