Ev / Haberler / Oyun Haberleri / GOG’dan Bir Bedava Oyun Daha!

GOG’dan Bir Bedava Oyun Daha!

Valorant names

2017’nin son günlerini yaşarken her yerden bedava oyun haberleri almaya başladık. Bu kez haberini aldığımız oyun Oxenfree.

Nedir Bu Oxenfree?

Bağımsız bir ekip tarafından geliştirilen Oxenfree aslında bize çok klişe bir hikaye sunuyor. Issız bir yere giden bir grup gencin başına gelen tuhaf olaylar, ne kadar da tanıdık değil mi? Değil işte. Oxenfree böylesine klişe bir konuyu alıp o kadar güzel işlemiş ki hayran kalmamak elde değil. Oyun oynanışından çok hikayesi ile öne çıkıyor diyebiliriz. Tek dikkat çeken kısım elbette grafikler değil. Oyun o kadar güzel bir sanat tasarımına sahip ki, bir kez gördükten sonra etkilenmemek neredeyse imkansız. Ayrıca karakterlerimiz çevresinde gelişen diyaloglar üzerinde de fazlasıyla söz sahibiyiz. Kısacası Oxenfree bir oyundan çok sizin başrol olduğunuz bir gençlik filmi havasında geçiyor.

Nasıl Ücretsiz Alınır?

Steam üzerinde 31 liraya satılan oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken ilk şey bir GOG hesabı açmak. Hesabınızı açıp sitenin ana sayfasında bulunan Oxenfree penceresine tıklayıp ‘’get for free’’ dediğiniz zaman oyun GOG hesabınıza eklenmiş olacak. Tebrikler, artık oyun sonsuza dek sizin. İyi oyunlar.

Sistem Gereksinimleri Neler?

Oyun için mükemmel bir sisteminiz olmasına gerek yok. Oyun sanat tasarımı açısından görsel bir şölen sunuyor olsa da sonuçta bağımsız bir yapımcı tarafından geliştirilmiş düşük bütçeli bir oyun. Biz yine de aklınızda soru işareti kalmaması için sistem gereksinimlerini aşağıya bırakalım.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşlemci (CPU): Intel Core i3 2.0 GHz

RAM: 2 GB

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit

Ekran Kartı: 1GB Shader Model 3.0 Compatible (DirectX 9.0c)

Boş Alan: 3 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:

İşlemci (CPU): Intel Core i5 2.5 GHz

RAM: 4 GB

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64-bit

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / Radeon HD 6750

Boş Alan: 3 GB

Oyun hakkındaki düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak ve bu gibi bedava oyunları kaçırmamak için Facebook grubumuza katılmayı unutmayın.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.