Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Grafikler Yarışıyor : Forza Horızon 3 , Drıveclub , The Crew Wıld Run Ve Need For Speed

Grafikler Yarışıyor : Forza Horızon 3 , Drıveclub , The Crew Wıld Run Ve Need For Speed

Yarış oyunlarının en gözde dörtlüsünün grafik karşılaştırması burada !

27 Eylül tarihinde piyasa sürülmesi beklenen ve oyun severler tarafından çılgınca ilgi göre oyunumuz Forza Horizon 3’ün gerek grafikleri gerekse de çıkan tanıtım videoları ile epeyi bir göz doldurduğunu söylesek abartmış olmayız galiba.

Peki bu olay sadece oyuncuların gözünde yükselmek için yapılan edit video aldatmacası mı ? yoksa gerçekten bir grafik şaheseri mi göreceğiz ? Bakalım videolardan sonra kafanızda bir düşünce oluşacaktır.

forza-horizon-3-960x540

 

Dediğimiz gibi bu soruya cevap vermemiz için bu oyunların hepsinin bir arada derlendiği bir video ile Gameplay anlarını izleyerek düşüncelerimizi açıkca belirtebiliriz.Neyse ki bu konuyu düşünen RacingVideoGames adlı youtube kanalı olaya bir çözüm üreterek tek ekran grafik karşılaştırma videosunu bize sunmuş.

Piyasada bulunan 4 baba yarış oyunun bir araya getirilmesiyle oluşan bu videomuzda,grafiklerle ilgili akıllardaki soru işareti azaltmak için metalik mavi BMW M4’ü baz almışlar.Lafı daha fazla uzatmadan sizi videoyla başbaşa bırakıyorum.

Açıkcası oyunların hiçbiri için kötü grafiklere sahip diyemeyiz.Ancak Forza Horizon 3’ün de beklentinin bir tık altında bir grafik performansı sergilediğini söyleyebilirim.Siz de düşüncelerinizi yorumlar kısmına belirtebilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Merhaba arkadaşlar, adım Celal Alperen KAYA, kendim mühendislik üzerine eğitim alsam dahi site,oyun ve teknoloji haberlerini yakından takip ettiğim için böyle bir projeye diğer bir kardeşimle. adım attım Umarım değişik projeler ve düşüncelerimiz zamanla sizin için daha ilgi çekici ve sıkmayan türden olacaktır.

Buna da bak!

Battlefield 1 Premium Pass Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Popüler FPS oyunu Battlefield 1 Premium Pass hali hazırda Battlefield 1 sahipleri için kısa süreliğine ücretsiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir