Ev / Haberler / Grand Theft Auto VI İşi Yalan Oldu!

Grand Theft Auto VI İşi Yalan Oldu!

Geçenlerde şu haberimizde sözünü ettiğimiz Grand Theft Auto VI’nın çıkışı mesajının yalan olduğu Rockstar’ın resmi destek hesabı tarafından yalanlandı, ki bu da GTA VI için daha da bekleyeceğimizi gösteriyor.

Grand Theft Auto VI’nın beklenen bir oyun olduğu için haliyle ses getiren bu mesaj hakkında çıkan dedikoduların aslı astarı belli olmayınca oyuncular doğal olarak resmi bir açıklama bekliyordu. Bu resmi açıklamayı da Rockstar Destek’e attıkları konuyla ilgili soru tweetlerine aldıkları cevapla görmüş oldular. Rockstar’ın dediğine göre, GTA V’te çıkan GTA VI mesajı, tamamen oyun modları ile yapılmış, yalan bir açıklama.

GTA VI 2019’da Çıkacak Mı?

Grand Theft Auto VI

“Bu mesaj tamamen oyun modlarıyla yapılmış bir muzipliktir, Rockstar Games’ten herhangi bir malumat veya resmi bir mesaj değildir.”

Yani Rockstar amcamızın tweetine göre Grand Theft Auto VI için daha bekleyeceğiz gibi gözüküyor. Fakat bu mesajın resmi olmaması GTA VI’nın 2019 yılında çıkabilme olasılığını değiştirmiyor, tek yapmamız gereken sabırla beklemek.

Peki sizce GTA VI için ne kadar daha bekletecekler bizi? Konuyla ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Hepinize iyi oyunlar 🙂

Hakkında Efrıs

OyunGG projesinde genel yayın yönetmeni ve sosyal medya editörü olmakla birlikte oyunlara ilgi duyan bir yabancı dil öğrencisiyim. Oyun merakım 8-9 yaşlarımda babamın internet kafesinde başladı, o zamandan bu yana da sürüyor.

Buna da bak!

PlayStation Classic Geliyor!

Sony cephesinden geçmişe özlem duyanları sevindirecek haberler var. Firma efsane konsulu PlayStation 1’i PlayStation Classic …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir