Ev / Haberler / Gta 5 Motosiklet Çetesi Modu Duyuruldu
Poster gg

Gta 5 Motosiklet Çetesi Modu Duyuruldu

Gta 5 Motosiklet Çetesi Modu Duyuruldu

Geçtiğimiz süreçte adından söz edilmişti bu modun, düşününce akla daha iyi bir mod gelmez olmuştu hatta. GTA Online için ‘The Bikers‘ resmi olarak duyuruldu en sonunda. Rockstar Games yine kullanıcı yorumlarına önem vererek, işinde ki ustalığını yeniden kanıtlamış oldu böylece.

Genel olarak bakıldığı zaman bu yeni Mod ile birlikte, yeni ceketler, dövmeler ve tabi ki bol bol motor eklenecek oyuna. Oyunda ise 8 kişiye kadar ulaşabilen ekipler ile, haritaya eklenecek kulüplerden görevler alıp namımızı daha yukarılara taşımaya çalışıyor olacağız. Fakat maalesef geçen yıl itibari ile çekilmiş olan destekten ötürü bu mod Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarına gelmeyecek; Pc, Ps 4 ve Xbox One kullanıcıları ise beklemede kalabilirler. Yapılan resmi açıklamada ise belirli bir tarih verilmezken ‘Çok yakında’ denilmiş. Madem yakında, bekleyelim ve görelim…

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.