Ev / Haberler / GTA 6 ’nın Duyurulacağına Dair Ciddi Dedikodular Var!
Valorant names
gta 6

GTA 6 ’nın Duyurulacağına Dair Ciddi Dedikodular Var!

Rockstar Games’in tartışmasız en sevilen ve en fazla satan serisi olan Grand Theft Auto’nun çıkması beklenen yeni oyunu GTA 6 hakkında önemli gelişmeler var. Detaylar haberimizde.

Bildiğiniz gibi Rockstar Games büyük bir firma. Firma büyük olmasını da önemli ölçüde Grand Theft Auto serisine borçlu desek yanlış olmaz. Ülkemiz dahil pek çok ülkede yenisi beklenen oyun, tahminimizce yavaştan duyurulacak. Rockstar Games’in ofislerinin önünde her zaman yeni çıkacak olan oyunun panolarının asılması bir şirket geleneğidir. 2013’de yani Grand Theft Auto V çıkış yapacağı esnada GTA V bu panoları asılıydı. Red Dead Redemption 2 çıkması yakınken ise Red Dead Redemption 2 posterleri bu panolara asılıydı.

Gelen haberlere göre Red Dead Redemption 2’nin panoları kaldırılmış durumda. Bu da  Rockstar Games’in, yakın zamanda Grand Theft Auto 6’nın duyurulacağı hakkında teorilerin doğmasına neden oluyor. Bir yandan Grand Theft Auto Online güncellemeleriyle uğraşan Rockstar Games, tahminimizce Grand Theft Auto 6’nın sonlarına doğru geliyor. Belki de trailer videoları bile hazırdır.

Bu tahmin şu an için hayranlar arasında en çok konuşulan ve en çok ses getiren tahminlerin başında geliyor. Bir diğer iddia ise yeni duyurulacak oyunun Bully 2 olduğu yönünde. Bildiğiniz üzere Bully Rockstar Games bünyesinden çıkmış oldukça başarılı ve eğlenceli bir yapımdı. Bu yıl içerisinde de birden fazla kez Bully 2 dedikoduları oyuncuların kulaklarına çalındı. Kim bilir, belki de GTA 6 beklerken karşımızda Bully 2‘yi buluruz?

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.