Ev / Blog / GTA Online Adeta Başka Bir Oyuna Dönüştü!
Poster gg

GTA Online Adeta Başka Bir Oyuna Dönüştü!

Evet sevgili oyuncular! Aranızda Gta Online yüzünden benim gibi şikayetçi olan var mı bilmiyorum ama ben gerçekten çok sinirliyim bu oyuna. Gelin hep beraber bu oyuna nefret ve kin kusalım efendim.

Gta V ,2014 yılında Playstation 4 ve Xbox One için çıkışını yaptı. Yeni konsollara geldiği için de beraberinde dolu dolu GTA Online güncellemeleri de getirdi konsollara. Araçlar, kıyafetler, yeni oyun modları ve silahlar geldi.

Gta Online Değil Saints Row Oynuyoruz Sanki!

Yat güncellemesi, motorcu güncellemesi, gangsterler derken en son kendimizi uçan arabalar sürerken bulduk. Yeni gelen Doomsday Heist serisi ile Gta Online bir anda Saints Row’a dönüştü. Uçan roketli motorlar, su altında giden araçları gördükçe moralim gerçekten bozuldu dostlar. Gta Online sanki  Playstation 3, Xbox 360 zamanları güzeldi. Arabalarımızı alıp gezdiğimiz  delilerce eğlendiğimiz NORMAL deathmatch modlarıyla  kapıştığımız oyundu. Tabi sevenlerin kendi zevkidir bir şey diyemem tabi. Ama sayın Rockstar Games eski oyuncularını  da hafiften kaybediyor. Yani ben yolda arabamla keyifli keyifli giderken uçan bir motorun gelip beni patlatması pek de hoş olmuyor.

Sizce Rockstar Games Neden Her Şeyi Abartıyor?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki Gta Online oyunculara “oyun içi ödeme” dediğimiz o pis yöntemi sunuyor. Oyuncular eğer isterse gerçek para ödeyip oyun içi para alabiliyorlar. Rockstar Games ise ” Oyuna güzel bir şeyler ekleyelim de parası olmayanlar mikro ödeme ile satın alsınlar araçları.” düşüncesiyle oyuna seri şekilde güncelleme getiriyor. İşe yarıyor mu diye soracak olursanız eğer bunun cevabı kocaman bir evet! Şimdi düşünün oyundasınız ve sadece bir arabanız var. Diğer oyunculara bakıyorsunuz ve hepsinde havalı araçlar görüyorsunuz. O oyunculardan geride kalıyorsunuz. Para biriktirip alayım diyorsunuz ama her şey acayip pahalı. O parayı biriktirene kadar başka bir dlc gelir. Mecbur geride kalmamak için paranız varsa mikro ödemeye parayı yatırıyorsunuz. Şahsen ben Rockstar Games olsam GTA VI’nın yapımı bitse bile biraz daha beklerdim. Gta Online için daha çok dlc yapardım. Nasıl olsa hala alan olacaktır. Belki de GTA VI bu yüzden çıkmıyordur.

“Adamlar İşi Biliyor Abi!”

Benim bile bu sözü söylemişliğim var sevgili oyuncular. Rockstar Games’e başarılar diliyoruz. Red Dead Redemption 2’de yakaladığı başarıyı GTA VI’da da yakalamasını umuyoruz. Ama bu hareketiyle beni üzdü sevgili Rockstar Games. Şirket kurma, gece kulübü açma falan pek benlik değil. En iyisi arada girip görev yapıp çıkmak benim için. Umarım GTA VI’da da aynısını yapmazlar diyoruz ve bu acılı yazımızı da sonlandırıyoruz efendim. Bu tarz bloglar için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Esen kalın!

 

 

Hakkında Harun Refik Çiftçi

2.5 yaşından beri Vice City sokaklarında geziyorum.

Bir Yorum

  1. Evet bende sizin gibi düşünüyorum ancak kimse dile getirmiyor.Oyunun online ı Saints Row gibi uzaylı uçmalı kaçmalı bir oyuna döndü.2018 de ps plus uyeligi aldim girdim onlineda bir yarisa ucan araba denizin altından falan gitme denizden cikinca tekrar tekerli acma sacmaliklari falan gorunce bir daha bu oyunun online ina girmemeye karar verdim.Gta 5 in başlarındaki online aktiviteler ve gta 4 multiplayerı şahaneydi ama son dönemlerde yapımcı zafer sarhoşluğuna girdi herhalde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.