Ev / Haberler / Oyun Haberleri / GTA San Andreas Kısa Süreliğine Bedava

GTA San Andreas Kısa Süreliğine Bedava

Poster gg

 Rockstar, yeni platformu Rockstar Games Launcher’ı yayınlaması şerefine yıllar geçse de eskimeyen yapımlarından biri olan GTA San Andreas efsanesini de kısa süreliğine bedava olarak oyunculara sundu. Oyunu nasıl edinebileceğiniz ve Rockstar Games Launcher hakkında detaylar ise haberimizin devamında.

GTA San Andreas’a ücretsiz olarak sahip olmak için öncelikle Rockstar Games Launcher‘ı indirmeniz gerekiyor. Bu bağlantı üzerinden Rockstar Games Launcher‘ı indirdikten sonra halihazırda sahip olduğunuz Rockstar Social Club hesabınıza giriş yapmanız veya bir Social Club hesabı oluşturmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra “Store” kısmına giderek oyunun sayfasına girmeniz gerekiyor. Bu kısımda bedava olarak satın alma işlemini tamamladıktan sonra GTA San Andreas oyun kütüphanenize eklenmiş olacak.

Rockstar Games Launcher Nedir?

Son dönemlerde çoğu oyun yayıncısı firmanın kendi satış platformunu kullanması trendinin yeni üyesi de sevdiğimiz firmalardan Rockstar Games. Henüz sadece kendi oyunlarının bulunduğu platforma sonradan başka yapımcıların oyunları eklenir mi bu konuda kesin bir bilgi yok. Rockstar Games Launcher çıkışıyla birlikte Türkiye oyuncu topluluğunu sevindiren bir özelliği de bünyesinde bulunduruyor. Bu tarz uygulamalar genelde Türk Lirası üzerinden satış yapmaz ya da yayınlandıktan bir süre sonra Türk Lirasına geçiş yapar. Ancak Rockstar Games Launcher Türk Lirası üzerinden satış ve yerel fiyatlandırma gibi özelliklerle çıkışını yaptı. Blizzard, Ubisoft, EA, Epic Games gibi şirketlerin yanına kendi adını da yazdıran Rockstar’ın bu uygulamasının önümüzdeki dönemlerde ne durumda olacağını bize zaman gösterecek. Bizler bu konudaki gelişmeleri merakla bekliyor olacak ve sizlere aktaracağız.

Oyun, teknoloji ve sinema hakkında en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.