Ev / Listeler / GTA Vice City Oynarken Dinlenebilecek Şarkılar
Poster gg
GTA-VC

GTA Vice City Oynarken Dinlenebilecek Şarkılar

Bu listemizde GTA Vice City sokaklarında yargı dağıtırken ve dostumuz Tommy ile adeta özdeşleşirken dinlediğimiz bazı şarkıları sizler için derledik. İşte tozunu attırdığımız o sokaklarda hâlâ yankılanmaya devam eden yerli şarkılarımız.

1 – DJ Akman – Seninle İlk Defa

Çalma listemiz ne zaman bu şarkıyı atlasa ICANTTAKEITANYMORE (İntihar Hilesi) yazıp en başa döndüğümüz o günleri hatırlayın. Harika arabesk bir tını ile elektronik müzik ancak bu kadar iyi bir şekilde harmanlanabilirdi.

2 – Cash Flow – Hayata Küstüm

Damarlarımızda adeta synthesizer armonileri dolaştıran bu efsaneyi atlamamak gerekir. Vice City kumsallarında arabayla adam ezerken bu şarkının arkada çalmadığını düşünün, bu oyuna bir saygısızlık olmaz mıydı?

3 – Ahmet Kaya – Söyle

Karlı Vice City soğuğunda (!) platoniğinizin yüzünüze gülümsediği o anı hatırlayın ve yavaşça klavyeden ASPIRINE (Can Hilesi) tuşlayın. Otomatik olarak bu şarkı çalmaya başlayacak ve yüreğinizi o soğuktan korurcasına bir alev basacaktır.

4 – İsmail YK – Bas Gaza

Oyunun adının hakkını veren tek şarkı budur diyebiliriz. Bu şarkıyı oynatın, kırmızı ışıkta duran arabalardan birini beğenin, yanına gidip F tuşuna basın ve gaza basın. Artık bu sokaklar sizden sorulur.

5 – Ceza feat. Sagopa K – Neyim Var ki

Bu şarkıyı fazla anlatmaya gerek yok aslında. Sadece dinleyin ve küslükleri hatırlayıp PANZER (Tank Hilesi) yazın. Gerisini zaten oyun hallediyor, sürmeye başlayın.

6 – Seksendört – Ölürüm Hasretinle

Bu şarkıyı dinlerken meşhur helikopter görevini bitirmeyi başaran oyuncu oranının %96,7 olduğunu biliyor muydunuz? İnanmıyorsanız hemen deneyebilirsiniz, sonuçları da bizimle paylaşırsanız seviniriz.

7 – İrem – Hayalet Sevgilim

Bu şarkıyı dinlemek için oyunu herhangi bir internet kafede oynamanız gerektiğini belirtelim. Aksi takdirde çöllerde yanabilir ve kutupta üşüyebilirsiniz.

Atladığımızı düşündüğünüz, listede görmek istediğiniz ve GTA Vice City oynarken dinlediğiniz başka şarkılar varsa sizleri yorum kısmına bekliyoruz.

Hakkında Heval Deniz Kaya

Gençliğinin baharında, biraz öğrenci, biraz müzisyen, azıcık da oyuncu. 17 yaşında, Oyungg'de yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.