Ev / Haberler / Habertürk Afrin Operasyonu Diye Medal of Honor Görüntüleri Yayınladı!

Habertürk Afrin Operasyonu Diye Medal of Honor Görüntüleri Yayınladı!

Valorant names

Oyunların medyada yer almasına alıştık. Ancak bu seferki haberimiz biraz farklı. Habertürk kanalında yayınlanan bir haberde Afrin operasyonu görüntüleri olarak Medal of Honor oyunundan bir görsel paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Yine Bir Medya Rezaleti

Medyanın oyunlara bakış açısını hepimiz biliyoruz. Bu bakış açısının ilk sebebi de şüphesiz bilgisizlik. Bu bilgisizliğin bir örneğini de bugün gördük. Hatırlayacağınız gibi daha önce ATV kanalında darbenin şifreleri olarak GTA oyununun hileleri paylaşılmıştı. Hatırlamayanlar için haberi aşağıya bırakıyoruz.

Bugün Habertürk kanalında yayınlanan görüntüler ise oyuncular için yine bir hayli tanıdıktı. Tüm ülkenin ilgiyle takip ettiği Afrin Operasyonu hakkında yapılan bir haberde Medal of Honor oyununa ait görüntüler kullanıldı. Bu her ne kadar komik olay olsa da medyanın oyunlar konusundaki cahilliğini gözler önüne seriyor. Habertürk cephesinden bu haber ile ilgili herhangi bir tekzip gelecek mi hep beraber göreceğiz. Böylesine önemli bir operasyon için gerçek olmayan görüntüler kullanmak ne kadar etik, takdiri sizlere bırakıyoruz. Haberi izleyip durumun ne olduğuna kendiniz karar verin.

Medyanın bu bilgisizliği konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşın. Ayrıca oyun dünyasındaki diğer gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza da katılabilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir Yorum

  1. Emre Çakıcı

    Medal of Honor’un ilk bölümlerindendi güzel bi bölümdü 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.