Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Hacker Olmak mı ? O zaman Bu Mobil Oyun Tam Sizlik : Hackers
Valorant names

Hacker Olmak mı ? O zaman Bu Mobil Oyun Tam Sizlik : Hackers

Trickster Arts tarafından kurgulanan bu oyundaki döngü şu şekilde işliyor.Bir dünyaya sahipsiniz ve sizin dünyanıza karşı yapıacak siber saldırılara karşı koymak ve aynı zamanda başka siber saldırılara öncülük etmeniz gerekiyor.İşte bu kurguları bir araya getiren bir mobil oyun artık Android vs İos için yayınlandı.

rise-of-hackers-vi
Çocukluktan bu yana bir çoğumuzun bilişim ve bilgisayar üzerine ilgisi ister istemez bu işlerin haylaz çocukları olan hacker’lara olan ilgimizi arttırmıştır.Bir süre sonra insanların kafasında acaba nasıl yapıyorlar yaparken nasıl düşünüyorlar nasıl bir yol izliyorlar gibi sorular sürekli çalkalanmıştır.

Kendi sanal ağ güvenliğinizi geliştirmek ve diğer siber güçlerden korunmak artık tamamen size bağlı olacak ayrıca diğer siber saldırıları bakalım nasıl organize edeceksiniz.Bu oyun 3 boyut savaş görseli arayüzü ile sizi kendine bağlayacak gibi duruyor.

Kendinizi bir hacker olarak görebileceğiniz bu oyuna başlayıp kendi stratejilerinizle nasıl bir hacker olacağınıza karar vermek isterseniz Android için buradan ve İos için buradan ulaşıp indirebilirsiniz.

Hakkında Halfboss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.