Ev / Haberler / Halo Dizisinin Oyuncuları Duyuruldu
Poster gg
halo dizisi oyuncu kadrosu

Halo Dizisinin Oyuncuları Duyuruldu

Sevilen oyun serisi Halo için dizi çekileceği duyurulmuştu. Dizinin oyuncu kadrosu da netleşmeye başlamış. Peki ekranlarda kimleri göreceğiz?

Halo, Microsoft’un en başarılı oyun serilerinden. Dünya genelinde pek çok oyuncuya hitap ediyor ve her içeriği büyük ilgi görüyor. Zaten günümüzde büyük oyun markalarının sinemaya ve dizilere uyarlanarak izlenme getirmesi amacıyla sevenlerine sunulduğunu hepimiz biliyoruz. Böyle bir dönemdeyken Halo gibi bir markanın da bunda payının olmamasını beklemek komik olurdu. Amerikan ana akım yapımlarından alışık olduğumuz oyuncu kadrosuyla senenin çok konuşulacak olan işlerinden birisiyle karşı karşıyayız.

Dizinin yayıncılığını Showtime’ın üstleneceğini belirtelim. Bu önemli bir ayrıntı. Çünkü özellikle Shameless, Dexter ve Penny Dreadful gibi yapımlara ev sahipliği yapmış olmalarına karşın kanalın böyle bir yayın deneyimi pek bulunmuyor maalesef. Yine de sevdiğimiz işlere ev sahipliği yapmış olmalarından dolayı umutlu gözlerle ve merakla bekliyoruz.

Halo Oyuncu Kadrosu

Halo dizisinin oyuncuları aşağıda sıralanıyor, sıralanırken de sağlarına onları hangi yapımlardan hatırlıyor olabileceğinizi de not düşeceğiz.

  • Natasha Culzac (Cursed – Isma)
  • Bokeem Woodbine (Fargo – Mike Milligan, Örümcek-Adam: Eve Dönüş – Herman Schultz)
  • Natascha McElhone (Truman Show – Lauren, Designated Survivor – Alex Kirkman)
  • Bentley Kalu (Yarının Sınırında – Dog Soldier 4)
  • Kate Kennedy (The Fear – Mo)

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.