Ev / Haberler / Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil Oyununu Çıktı!

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil Oyununu Çıktı!

Poster gg

Harry Potter: Hogwarts Mystery’nin yaklaşık 2 hafta önce haberini yaptığımda ancak bir kaç tane görsel yayınlamıştık ancak bu haberimizde ise size müjdeli bir haberimiz var çünkü Harry Potter: Hogwarts Mystery 25 Nisan itibariyle çıkışını gerçekleşti. Şimdi biraz özelliklerine göz atalım.

Harry Potter: Hogwarts Mystery Oyunu Özellikleri

harry

Hogwarts’ın içinde fıldır fıldır gezeceğimiz bu oyunda Harry Potter öncesi bir zaman anlatılıyor. Oyun RPG olarak oyunculara sunuldu, oyunda bol bol maceraya atılıp karakterimizi güçlendireceğiz. Oyuna başlarken yapacağınız tek şey Büyücü mü  yoksa Cadı mı? Olacağınız. Büyülü bir değnek(Asa) alıp Hogwarts’ı birbirine katabilirsiniz.

Oyunda filmde bulunan karakterler Profesör Dumbledore, Snape ve diğer karakterleri görmek mümkün. Oyunu eğlenceli kılan birçok özellikten bir tanesi de rakiplerimizle düello yapabilir ya da tanıştığımız arkadaşlarımızla ittifak kurabilmemizdir. Oyunda vereceğimiz kararlar çok önemli, verdiğimiz kararlar oyunun seyrini değiştirebilir. Gryffindor ya da Slytherin gibi bölümlere girebilmemizi de sağlıyor .)

Diğer yazımızda yazmıştık ancak yine yazalım oyunda derslere girip büyü ve iksir dersleri göreceğimiz. Derslere girdikçe karakterimiz güçlenecek ve yeni büyüler ve iksir yapımını öğreneceğiz. Oyundaki karakterimizi özelleştirebiliriz. Verdiğimiz sonuçların karakterimizin kişiliğini belirleyeceğini unutmayın.

Harry Potter: Hogwarts Mystery İndir

Harry Potter: Hogwarts Mystery şimdilik Android için çıktı ancak ilerleyen zamanlarda büyük ihtimal iOS için gelecek. İndirmek için Google Play Store‘den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.