Ev / Haberler / Harry Potter: Hogwarts Mystery Oyunundan Haberler Var!
Valorant names
hogwarts

Harry Potter: Hogwarts Mystery Oyunundan Haberler Var!

Oyunseverler ve serinin hayranları tarafından büyük merakla beklenen Harry Potter: Hogwarts Mystery oyununundan haberler gelmeye devam ediyor.

Jam City geçtiğimiz gün oyun hakkında kısa bir fragman yayınlayıp, şu an geliştirilmekte olan oyunun 26-28 Ocak tarihleri arasında Floira‘da düzenlenecek olan Harry Potter Festivalinde oynanabileceğini belirtti. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte Açıklanan Önemli Özellikler!

Aralık ayında duyurulan mobil oyun Harry Potter: Hogwarts Mystery için Los Angeles merkezli mobil oyun şirketi Jam City bir dakikalık kısa bir fragman yayınlayarak heyecanımızı taze tutarken, oyun hakkında oldukça önemli detayları bizlerle paylaştı. Karakter oluşturma ve Hogwarts okulunda bir öğrenci olarak oynama gibi oyunda rol yapma ögeleri de olacak. Hogwarts’ta derslere katılabilecek, diğer oyuncularla iletişim ve etkileşim olacak böylece dostumuzu ve düşmanımızı kendimiz seçeceğiz, yaptığımız her seçim karakterimizin kaderini, büyücü olma yolunda ki gidişatını etkileyecek. Oyunda böyle RPG unsurlarının bulunması pek çok oyunseverin kalbini şimdiden çelmiş gibi görünüyor.

Warner Bros bünyesinde çalışan Portkey Games‘in yayıncılığını yaptığı Harry Potter: Hogwarts Mystery 26-28 Ocak tarihinde Floira‘da düzenlenecek festivalde ilk kez oyuncuların beğenisine sunulacak. Etkinliğe katılacak Harry Potter hayranları Jam City tarafından gerçekleştirilen kamera arkası panellerinde oyunun yapım aşamalarına şahit olacaklar. Aynı zamanda geliştirici ekiple tanışabilecek, oyunun lisanslı eşyalarını satın alabilecek, oyunun bir kısmını oynayabilecek ve pek çok etkinliğe katılabilecekler.

Jam City CEO’su Chris DeWolfe, yaptığı açıklamada “Harry Potter: Hogwarts Mystery büyü, arkadaşlık ve Hogwarts okulunda eğlenceli bir rol yapma deneyimi sunuyor” dedi. Oyunun çıkış tarihi hakkında yaptığı açıklamada ise ise “Oyunumuzu serinin hayranlarına göstermenin heyecanını yaşıyoruz. Bahar aylarında oyunun tam sürümünü yayınlamak için çok çalışıyoruz” diyerek net bir zaman vermedi.

 

 

Hakkında Emre Çakıcı

Kendimi bildim bileli oyun oynuyorum. Bu nedenle ilerde bu sektörde çalışmak en büyük hayalim. Şu an Oyungg.com'da yazarlık ve sosyal medya editörlüğü yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.