Ev / Haberler / Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil Oyununa Ait Görüntüler Gelmeye Başladı

Harry Potter: Hogwarts Mystery Mobil Oyununa Ait Görüntüler Gelmeye Başladı

Poster gg

Harry Potter: Hogwarts Mystery’in çıkış tarihi yaklaştıkça oyuna ait görüntüler de gelmeye başlıyor. Harry Potter’ın mobil için en iyi oyunu olabilecek seviyede olan Harry Potter: Hogwarts Mystery 25 Nisan 2018 tarihinde piyasaya sürülecek.

Jam City tarafından piyasaya çıkması beklenilen bu oyunu filmin hayranları tarafından uzun süredir bekleniyordu. Oyun Android ve iOS’a çıkış yapacak. Birazcık oyunun özelliklerinden bahsedelim.

Oyuna başlamanız için gereken tek şey karakterinizi cadı ya da büyücü olarak seçmek, devamında ise kendinize bir asa bulup Hogwarts’a gitmek 🙂

Oyunun kaderini seçtiğimiz diyologlar belirleyecek. Hogwarst’da gezerken filmdeki karakterler yer alacak. Onlarla etkileşime girebileceğiz istediğimiz gibi not alarak, okuyarak, dinleyerek, diğer öğrencilere yardımcı olarak enerji puanı toplayabileceksiniz. Bu enerji puanlarını ise sorun yaşadığınızda kullanabilirsiniz.

Oyundaki büyük yaşam seçimleri karakterinizi şekillendirecek. Seçimleriniz kişiliğinizi belirleyecek, kişiliğiniz ise bazı karakterlerle ilişkimizi geliştirebildiği gibi karakterle ilişkimizi bozabiliyor.

Harry Potter: Hogwarts Mystery’İ 25 Nisan 2018 tarihinden itibaren iOS ve Android cihazlarınızdan oynayabilirsiniz.

 

Hakkında Zekican Aydın

Zekican Aydın, 17 yaşındayım Oyungg'de Yazar Koordinatörü ve yazarlık yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.