Ev / Haberler / Harry Potter: Wizards Unite Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Harry Potter: Wizards Unite Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Poster gg

Özellikle Harry Potter fanları tarafından merakla beklenen oyun Harry Potter: Wizards Unite oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Pokemon Go’dan alışık olduğumuz oynanış tarzı ile sihirli dünyayı gerçek hayata taşıyacak olan Harry Potter: Wizards Unite 21 Haziran tarihinde Amerika ve İngiltere’de bulunan mobil cihaz sahipleri ile buluşmaya hazırlanıyor. 21 Haziran tarihinde hem İOS hem de Android sahiplerinin erişebileceği oyun bu tarihten sonra yavaş yavaş diğer ülkelerdeki kullanıcılar için de erişime açılacak.
wizards unite
Gerçek dünyada yaşayacağınız bir Harry Potter deneyimi vaadinde bulunan oyunda kullanıcılara yönelik çeşitli etkinliklerin de yapılması bekleniyor. Ülkemizde resmi olarak ne zaman yayınlanacağı henüz belli olmayan oyun için şimdiden heyecanla bekleyen bir kitle bulunuyor. Pokemon Go’nun ülkemizde hala resmi olarak yayınlanmadığını ve bu sebeple giderek düşen popülaritesini de düşünecek olursak Harry Potter: Wizardsw Unite çıkışını geciktirmese iyi olur diyebiliyoruz ancak. Niantic tarafından geliştirilen oyun hakkındaki detayları görmek için sizi aşağıdaki heyecanlı fragmana doğru alalım.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.