Ev / Haberler / Heavy Rain Demo Sürümü Yayınlandı

Heavy Rain Demo Sürümü Yayınlandı

Poster gg

Quantic Dream’in efsane oyunlarından olan ve Epic Games Store üzerinden PC oyuncularına da sunulan Heavy Rain demo sürümü ile Epic Games Store’da yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz günlerde hepsi efsane sayılabilecek üç Playstation oyununu Quantic Dream işbirliği ile PC oyuncuları ile buluşturacağını duyuran Epic Games ilk hamlesini oyunların ön satışını başlatarak yapmıştı. Şimdi ise durumu bir adım ileri taşıyan firma Playstation efsanelerinden olarak gösterilen Heavy Rain için 45 dakikalık bir demo sürümünü yayınladı.
Heavy Rain Demo
Heavy Rain‘in demo sürümü olarak indirilebilir durumda. Bu adımın ardından yayınlanacağı duyurulan diğer iki oyun olan Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human için de demo yayınlanacak mı merak konusu. Şu an için bu konu hakkında bir açıklama bulunmuyor ancak durumun gidişatını zaman gösterecek.

Oyun demo olarak sunulmuş olsa da indirmek için biraz acele etmeniz gerekebilir. Zira demo süreci Haziran tarihinde sona erecek. Bu efsane oyunu denemek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.