Ev / Listeler / Hepimizi Alıp Geçmişe Götüren 7 Oyun
Poster gg

Hepimizi Alıp Geçmişe Götüren 7 Oyun

Hepimizi Alıp Geçmişe Götüren 7 Oyun

Bu listemizde, birçoğumuzun gördüğü, oynadığı ve günlerini verdiği, bizleri sevinçli fakat bir o kadar da hüzünlü anlara götüren 7 Oyun’luk bir içerik hazırladık. Bu arada bazı sıralarda 2 oyun olabilir, değerlerini ve kullanıcılarını göz önünde bulundurarak böyle bir şey yapalım dedik, umarız yanlış olmamıştır. Bu arada listeye giremeyen çok sevdiğimiz oyunlar da var tabi, onların da bizde yeri ayrı, listede görmek istediğiniz ama bizim es geçtiğimiz oyunları yorum olarak belirtip, duygularımıza tercüman olabilirsiniz.

1. GTA Vice City ve San Andreas

tm and cj

İki oyun arasında birini seçecek olsanız zorlanırdınız değil mi? Çünkü bu iki oyun da birbirinden değerliydi bizim için, San Andreas’da hiç görev yapmadan Ghetto sokaklarında dolaşmak, Vice City’de peşimize yüzlerce polisin olması, ah ahh. SA-MP oynayanlar, gelin bi sarılalım.

2. Metin 2 ve Knight Online

ko komik

Oyuncu kitleleri ayrı da olsa, oyuncular için değerleri paha biçilmezdir, bir çoğumuz MMO’lara onlarla başladık. Gerek solucanlar, gerekse ilk level köpekleriyle az uğraşmadık.

3. Need for Speed: Underground 2

Evet evet, bu kız birçoğumuzun ilk aşkı...
Evet evet, bu kız birçoğumuzun ilk aşkı…

Var mı driftte kapışacak? Kaybeden internet kafe saatlik öder. Güzel zamanlardı be, unutması zor. Evden oynayanlar genelde Most Wanted oynardı ama onun da yeri bir ayrıdır.

4. Counter Strike 1.5

cs mansion hd

Bizim zamanımızda LAN üzerinden Dust kurulurdu, ne bileyim Mansion kasardık ama kanalizasyon yasak olurdu falan. Az zaman harcamadık be.

5. Serious Sam 2

serious-sam-2 hd

Ah be, hiç bitiremedik şu oyunu, bir keresinde çok yaklaşmıştık ama 4 saat internet kafede oturunca paramız bitmişti, kafe sahibi de borca yazdırmam demişti, ağlayacaktık gerçekten, ekip olarak hareket etmeyi başka bir yolla öğrenemezsiniz, şahsen ilk okul hocası olsam, arkadaşlığı, heyecanı öğretmek için ilk bu oyunu oynatırdım ders niyetine.

 

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Buralarda bir şeyler yazıp çiziyor, Oyungg'de yönetici olarak yer alıyor, bir de Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor. Öyle pek farklı bir yanı yok, 22 yaşında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.