Ev / Listeler / Heyecanla Beklediğimiz 2018 Oyunları!
Valorant names

Heyecanla Beklediğimiz 2018 Oyunları!

2018’e girmemize 5 hafta kadar kaldı ve yeni yıl, yeni heyecanlar ve bizi ilgilendiren tarafı ile yeni oyunlar demek. Öne çıkan 2018 oyunları listemizde!

Listedemizdeki oyunlar Steam’de veya diğer oyun platformlarında sürekli ön planda olduğundan liste sizin için sürpriz olmayabilir. Haydi başlayalım!

İşte Öne Çıkan 2018 Oyunları!

Far Cry 5

27 Şubat|Far Cry serisinin 10. oyunu olan Far Cry 5,2018 oyunları arasında en iyi CO-OP oyunu olacak gibi gözüküyor. Umarım düşündüğüm başımıza gelmez ancak namıdiğer “Bugisoft” önümüze Far Cry 5 diye Far Cry 4,5 koyabilir gibi geliyor bana.

Metro Exodus

2018| 4A Games‘in devasa ve tek sonu olmayan sürükleyici bir hikayeye sahip oyunu.Aynı zamanda muhteşem bir atmosferi var.Klasik bir metro oyunu.

Vampyr

2018 İlkbahar|Hikayesi Londra‘da geçecek olan Vampyr‘da birinci dünya savaşından yeni dönmüş ve İspanyol Gribine karşı halkına yardım etmeye çalışan bir doktoru yönlendireceğiz. Buraya kadar pek ilginç gelmemiş olabilir ancak yönettiğimiz karakter aynı zamanda bir vampir. Vampyr, Life Is Strange oyunun yapımcısı olarak tanıdığımız Dontnot Entertainment tarafından geliştiriliyor.

BattleTech

20182017‘de çıkması beklenen ancak ertelenen oyun bizzat BattleTech dünyasının mimarı Jordan Weisman tarafından yönetiliyor. Oyun, topluluk fonları ile geliştirilmeye başlandı ve yapımcılar ilk adım için 250.000$ talep etmişti. Oyunculardan gelen büyük ilgi ile toplanan fon 3.500.000$ gibi müthiş bir sayıya ulaştı. Sırf bu yüzden bile listeye girmeye hak kazandı.

Frozen Synapse 2

2018Frozen Synapse 2 ilk oyunu 2011‘de piyasaya sürüldü.Sıra tabanlı strateji oyunu yeni birimler ve yeni multiplayer mod gibi içeriklerle öne çıkıyor.

A Way Out

2018|A Way OutHazelight Studios tarafından EA için geliştirildi. Aksiyon-macera türündeki oyun birbirini tanımayan iki mahkumun hapse girmesi ile başlıyor. Hapisten çıkmak için birbirlerine güvenerek beraber oynamaları gerekiyor.

Tropico

2018Tropico, Limbic Entarteinment tarafından Kalypso Media için geliştirildi. Bir şehir kurma ve yönetme oyunu. Diğer şehir kurma ve yönetme oyunlarından farklı olarak adalarda geçiyor olması ve adalar arası köprü kurmak gibi farklı mekanikler barındırması gösterilebilir.

Anthem

2018|Xbox One için çıkması beklenen Anthem, grafikleri ile göz dolduruyor. Oyun Bioware tarafından geliştiriliyor. Oyunda Javelin diye adlandırılan giysilerin kişiselletirilme seçenekleri ön planda.

Surviving Mars

2018|Haemimont Games‘in geliştirdiği Surviving Mars isminden anlaşıldığı gibi Mars’da koloni kuracağımız ve süreci devam ettirmek için uğraş vereceğimiz bir bilim-kurgu şehir kurma oyunu. Oyunun yapımcısı Paradox Interactive, oyunu sitesinde “Mars’ı kolonileştirmek ve süreci devam ettirmek için uğraş göstereceğiniz bir bilim-kurgu yerleşme mimarı” olarak anlatıyor.

Dark Sider 3

2018|Dark Sider 2, 2012 senesinde piyasa sürülmüştü. 2013‘de yapımcı THQ Nordic‘in batması ile seri durmak zorunda kalmıştı. Üçüncü oyun, 2012‘de çıkmış olan Dark Sider 2 ile aynı evrende geçecek ve Gunfire Games tarafından geliştirilecek.

The Walking Dead Final Season

2018|Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead Final Season‘da Clementine‘in hikayesi sona erecek.

Warhammer: Vermintide 2

2018|Warhammer: Vermintide 2, benzersiz yetenek ağaçları, özelleştirilebilir silahları ve eğlenceli CO-OP oynanışı ile ön plana çıkıyor.

We Happy Few

2018 13 Nisan| Birçok oyuncuya BioShock‘u anımsatan We Happy FewCompulsion Games tarafından geliştiriliyor. Uyuşturucunun ve sahte mutluluğun hüküm sürdüğü bir 1960 İngiltere‘sinde geçecek olan oyunda amacımız insanların içine karışmak olacak.

Anno 1800

2018 Kış| Bizleri 1800’lü yıllara götürecek olan Anno 1800, bir şehir kurma oyunu. Anno 1800, diğer şehir kurma oyunlarına göre daha komplike yapısı ile zor severlerin dikkatini çekiyor.

The Crew 2

2018 16 Mart| İlk oyunu ile büyük bir beklenti oluşturan The Crew serisinin 2. oyunu yine büyük bir beklenti oluşturmuş durumda. Belki yeni bir hayal kırıklığı, belki yeni bir yarış oyunu efsanesi…

The Wolf Among Us: Season Two

2018| İlk oyunu çok beğenilen oyunun ikincisinin çıkmayacağı düşünülürken Telltale Games bombayı patlattı ve 2. sezonu duyurdu. Yeni sezonda tanıdık karakterler ile tamamen farklı bir hikaye anlatılacak.

Final Fantasy XV

2018PlayStation 4 ve Xbox One için halihazırda oynanabilir durumda olan Final Fantasy XV gelecek sene PC için de çıkacak.

Listeyi güncellemeye devam edeceğiz, takipte kalın. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ve facebook grubumuza katılmayı unutmayın. İyi oyunlar!

 

Hakkında Sizden Gelenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.