Ev / Haberler / Hitman 2 ‘nin Başlangıç Paketi Ücretsiz Oldu!

Hitman 2 ‘nin Başlangıç Paketi Ücretsiz Oldu!

Poster gg

Gizlilik ve suikast dendiği zaman çoğu oyuncunun aklına ilk gelen serilerden olan Hitman cephesinden bizleri ilgilendiren iyi haberler var. Serinin isim haklarının yeni sahibi IO Interactive tarafından 2. oyunun ilk bölümü ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Detaylar haberimizde.

Popüler serinin geliştiricisi olan Eidos tarafından isim hakları IO Interactive şirketine satılan Hitman, bildiğiniz gibi çoğu oyuncu tarafından tepki ile karşılanan bir satış yöntemini benimsemişti. Daha çok Life is Strange ve Telltale Games tarafından geliştirilen hikaye bazlı oyunlarda gördüğümüz bölüm bölüm satışa sunma durumu Hitman serisinde de uygulanmaya başlamıştı. Hitman gibi bir seri için böyle bir satış stratejisinin izlenmesi kararı nasıl alındı bilemiyoruz ancak IO Interactive daha fazla oyuncuya ulaşmak istemiş olacak ki ikinci oyunun ilk bölümünü ücretsiz yaptı.
hitman 2
Süresiz olarak kullanıcılara ücretsiz sunulan ilk bölümü denemek için tek yapmanız gereken oyunun Steam sayfasına giderek oyunu kütüphanenize eklemek. Şirket tarafından yapılan açıklamada oyuncuların mağdur olmaması ve ilk bölümü deneyip beğenen kullanıcıların oyunu almasının hedeflendiği söylendi. Bu ve benzer hamleler ile seri eski güzel günlerine dönebilecek mi hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.