Ev / Haberler / Hızlı ve Öfkeli Yayın Tarihi Açıklandı

Hızlı ve Öfkeli Yayın Tarihi Açıklandı

Durun ya, bi vizyondan kalksaydı film. Bu biraz ‘Nasıl olsa kazandırıyor.’ mantığı değil mi şimdi?

Birçok garip tutum oluşmaya başladı Fast and Furious serisi için. Bir grup artık yeter, yapmayın diyor, diğer grupsa efsanenin bitmemesi taraftarı. Fikir belirtmemiz gerekirse, yapacaklarsa bile ismiyle uyumlu şeyler yapsınlar, arabalardan çok, aksiyon ve dövüş görmeye başladık artık. Bu araba seven insanların duygusunu sömürmek oluyor sanki. Her neyse, habere geçelim. Görselden biraz belli oluyor zaten ne konuşacağımız. Evet, Fast and Furious 9 yayın tarihi açıklandı.

Yayınlanan görsel ile, Hızlı ve öfkeli 9 duyuruldu. Hatta yayınlanmasına 2 seneden az bir zaman kaldı. Film 9 Nisan 2019 tarihinde sinemalara gelecek ve izleyici ile buluşacak.

Matt Damon ekipte!

Posterle ilgili en şaşırtıcı şey Matt Damon‘un ekibe katılması diyebiliriz. Gerçi onca efsane ismin yanına yakışmamış desek ayıp olurdu sanırım. Bakalım başka neler bekliyor bizleri.

Hakkında Eran "AramdaJungle" Küçük

Oyunlara Sega'nın ev tipi 'atari'leriyle başlamış olan 22 yaşında bir öğrenci. Oyungg projesinde yönetici olarak yer alıyor ve Marmara Üniversitesinde Radyo, Televizyon ve Sinema okuyor.

Buna da bak!

Fallout Serisi Hakkında Ne Kadar Bilgilisin?

Merhaba OyunGG takipçileri, bildiğiniz üzere E3 geçti ve Bethesda Fallout serisi hakkında hepimizi çok heyecanlandıran …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir