Ev / Haberler / Huawei Yeni Telefonları İçin 3 Yeni İsim Tescilledi

Huawei Yeni Telefonları İçin 3 Yeni İsim Tescilledi

Valorant names

Ürettiği cihazlarla teknoloji piyasasının zirve isimlerinden biri olan Huawei son dönemde Amerika ile yaşamış olduğu sıkıntılara rağmen çalışmalarına tam gaz devam ediyor.

Ürünlerinin gerek piyasaya göre uygun fiyatları gerekse ürün kalitesi olarak Huawei, son yılların en başarılı firmalarından biri olarak görülüyor. Zaten son dönemde Apple‘ı geri bırakarak da bu başarılarını herkese gösterdiler.

P30

P9, P10, P20 şeklinde ilerleyen telefon serisinde Huawei son olarak P30’u piyasaya sürmüştü. Bir sonraki telefonun adının ne olacağı ise büyük bir merak konusuydu. Ortaya çıkan bilgi bu merak edilen soruyu cevaplayan cinsten. Birleşik Krallık’ta 3 yeni marka ismi tescilleyen Huawei’nin yeni ürünlerinin isimlerinin P300, P400 ve
P500 olduğu belirtildi.

Bir yandan da kendi işletim sistemlerini geliştirmek üzerine çalışan Huawei ayrıca bilgisayar ve giyilebilir teknoloji gibi ürünler de üreterek sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Bu şekilde ilerlemeye devam ederse zirveye yerleşmesi Huawei’nin önünde hiç bir engel görünmüyor.

Oyun dünyası ile ilgili en yeni içeriklere buradan ulaşabilir, Twitter ve Instagram hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

 

Hakkında Batuhan Demirbaş

Bir oraya bir buraya taşındığımız bir çocukluk geçirdiğimden 4 yaşımda kendimi kaptırdığım oyun dünyasına olan tutkum sanırım hala artıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.