Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Humble Bundle’dan 31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Humble Bundle’dan 31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Son günlerde firmalar adeta biz oyuncuların gönlünü kazanmak için yarışır durumdalar. Steam ve Epic Games Store’dan sonra Humble Bundle’da bir ücretsiz oyun haberi ile karşımızda.

Steam üzerinde çok olumlu eleştirilere sahip ve Metacritic puanı 74 olan bilim kurgu-macera türündeki oyun Tacoma, Humble Bundle üzerinden oyunculara ücretsiz bir biçimde sunulmuş durumda. Yüksek teknolojiye sahip bir uzay istasyonunda geçen oyunda takvimlerin gösterdiği tarih ise 2088. Sizleri saf bilim kurguya doyuracak oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ediyor ve nasıl sahip olacağınızı anlatmaya geçiyoruz.

Nasıl Sahip Olurum?

Öncelikle yapmanız gereken bir Humble Bundle hesabı oluşturmak. Eğer zaten hesabınız varsa buraya tıklayarak ‘’Get The Game’’ demeniz yeterli olacaktır. Sayfanın en altına yönlendirildikten sonra ‘’Get It Now’’ butonuna tıklayarak kayıt olduğunuz mail adresinize Humble Bundle’dan bir mail gelmesini sağlayacaksınız. Bu maili açıp ‘’Download Now’’ butonuna tıklayarak Humble Bundle üzerinde bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sayfanın altından platform ve indirme şeklini seçtikten sonra download diyerek oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Ancak yok ben hemen indirmek istemiyorum derseniz de hiç problem değil. Oyun hâlihazırda Humble Bundle kütüphanenize eklenmiş durumda. Oyuna sahip olmak için acele etseniz iyi olur çünkü bu teklif sınırlı bir süre için geçerli.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Instagram  ve Twitter üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.