Ev / Haberler / Oyun Haberleri / Humble Bundle’dan 31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Humble Bundle’dan 31 TL Değerinde Ücretsiz Oyun!

Poster gg

Geçtiğimiz günlerde LEGO® Hobbit’i ücretsiz dağıtarak başta Orta Dünya hayranları olmak üzere tüm oyuncuların kalplerini fetheden Humble Bundle bu kez de LEGO® Lord of the Rings’i kullanıcılara ücretsiz bir şekilde dağıtıyor. Detaylar haberimizde.

Dönem dönem oyunculara dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birçoğumuzun hayır duasını alan Humble Bundle bu kez de ücretsiz oyun olarak LEGO® Lord of the Rings’i bizlere sunuyor. Yalnızca Orta Dünya hayranlarının değil, kendisini oyuncu olarak tanımlayan hiç kimsenin kaçırmaması gereken bir yapım olan oyunda efsane seri Yüzüklerin Efendisi‘ni baştan sona yaşayacaksınız. Tabi her LEGO® oyununda olduğu gibi biraz mizah ve absürtlük ile…
lego lotr

Nasıl Sahip Olurum?

Humble Bundle hesabınıza giriş yaptıktan sonra buraya tıklayarak oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. Sayfada yer alan “GET THE GAME” butonuna tıkladıktan sonra sayfa sizi “GET IT NOW” butonuna yönlendirecek. Ardından siteye kayıtlı olduğunuz e-posta hesabınıza gelen maili açarak Download Now butonuna tıklamanız gerekiyor. Yönlendirildiğiniz sayfanın en alt kısmında bulunan Reveal Your Steam Key kısmına tıklayarak oyunun Steam anahtar koduna ulaşacaksınız. Bu kodu Steam üzerinden etkinleştirdikten sonra oyun kütüphanenize eklenecek ve sonsuza dek sizde kalacak. Şimdiden iyi eğlenceler.

Oyun dünyasındaki tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook grubumuza katılabilir, birbirinden eğlenceli içerikler için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

Hakkında Beril Özge Danacı

5 yaşında Tomb Raider oynayan annemi gördüğümde işler çok değişti. Annem hala o güne lanet ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.